Neler Yeni

Çözüldü✓ Bilgisayarımda Mining yapılıyor Exeyi bulmaya yardım edin lütfen

Süleyman ÇAKIR-

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Virüs programları da bulamıyorsa format son çare o zaman.

omerxan58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Kösedağ
1617873661220.png

gördüğünüz gibi görev yöneticisini kapadığım an kullanım %100 oldu bu sebepten mining yapılan uygulamayı göremiyorum

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Eğer Mining yapılıyor olsa derece miktarı biraz daha yüksek olur veya en kötü fan çalışır sende gpu derecesi iyi ve fan çalışmıyor Mining yapıldığını sanmıyorum
Alıntıyı görüntüle
gördüğünüz gibi görev yöneticisini kapadığım an kullanım %100 oldu bu sebepten mining yapılan uygulamayı göremiyorum

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Başka şekillerde bu uygulamayı tespit etmeyi deneyebilirsin. Belki şu işine yarayabilir:
Belki amd radeon software yazılımında görev yöneticisine benzer bir bölüm varsa kullanabilirsin. Tespit edebilirsen silmek için Revo Uninstaller'dan yardım alabilirsin.
@İbrahim Özel ve @alpolojix / Leroxy bilgili sanırsam.

Ricciardo

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,888
İsim
Mehmet
Bu arada gerçek bir çözüm olduğundan değil ama çözüm bulana kadar görev yöneticisini açıp, sekme boyutuna küçülterek önlemeyi deneyebilirsin.

omerxan58

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ömer Kösedağ
Afterburner değerlerini nasıl gördün o zaman?

Başka şekillerde bu uygulamayı tespit etmeyi deneyebilirsin. Belki şu işine yarayabilir:
Belki amd radeon software yazılımında görev yöneticisine benzer bir bölüm varsa kullanabilirsin. Tespit edebilirsen silmek için Revo Uninstaller'dan yardım alabilirsin.
@İbrahim Özel ve @alpolojix / Leroxy bilgili sanırsam.

Format at başın ağrımasın.

Bu arada gerçek bir çözüm olduğundan değil ama çözüm bulana kadar görev yöneticisini açıp, sekme boyutuna küçülterek önlemeyi deneyebilirsin.
beyler çözümü buldum anvir görev yöneticisi ile baktım(3.parti bir görev yöneticisi) cpu mu en çok ne kullanıyor diye programı tespit etdim ve silodim her şey normale döndü teşekkür ederim herkese iyi forumlar.

Top Bottom