Neler Yeni

Bilgisayarımda Sürekli hata alıyorum

BatinHKTN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Batın Haktan Çakmak
Her şey bilgisayarımı açtığımda farenin çalışmamasıyla başladı. Başka bir mouse taktığımda da çalışmıyordu ama BIOS'da çalışıyor. Güvenli moda girmek için Shift'e basarak yeniden başlattım, sonra 4'e basarak güvenli moda girmeye çalıştım ama girmeye çalıştığımda BAD_SYSTEM_CONFIG_INFO şeklinde bir mavi ekran aldım. Sonra Windows'a girmeye çalıştım. Windows'a girmeye çalıştığımda ise CRITICAL_SERVICE_FAILED şeklinde mavi ekran aldım ve bunun yanında bilgisayarı açmaya çalıştığımda ve güvenli modu açmaya çalıştığımda şöyle mavi ekranlar aldım: SESSION1_INTIALIZATION_FAILED, SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED, REFMON_INTIALIZATION_FAILES. Ne bilgisayarı açıp Windows'a erişebiliyorum ne de güvenli moda girebiliyorum. Dün kaydedilen bir geri yükleme noktası buldum, sistemi geri yüklemeye çalıştım ama onda da hata aldım. Aldığım hata ekte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fotoğraf yüklenmiyor yazıyorum sistem geri yükleme orjinal dosyadan Appxstaging adlı dosyayı çıkaramamış
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar sorunu çözdüm bir program var adını hatırlayamadım USB'ye Windows kurup yaptım şimdi en başa döndüm şöyle sadece Windows'ta fare çalışmıyor sebebini bilmiyorum ve pinimi tekrar ayarlamadan bilgisayara giremiyorum PIN'i ayarlama tuşuna basmak için fareye ihtiyacım var klavye ile denedim işe yaramadı güvenli modu açamıyorum klavye ile yeniden başlata basamıyorum PIN'i yeniden koymamı istediği için F8 ile yapabiliyormuşum denedim olmadı güvenli modu nasıl açabilirim?

Güvenli modu sorun giderme ekranından yani sürekli yeniden başlatarak açtım ancak yeniden pinimi ayarlamamı istiyor ve benim farem çalışmıyor klavye ile basamıyorum yardım edin.

Klavyede bütün tuşlara basarak seçmeyi başardım ama bana pin koydurmuyor şöyle bir şey çıktı karşıma evet dediğimde hiçbirşey olmuyor kilit ekranına geri geliyor

Ekler

• 20230416_002038.jpg
    20230416_002038.jpg
    2.6 MB · Hit: 37
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,545
Üyeler
151,915
Son üye