Neler Yeni

Yardım Bilgisayarımda virüs mü var

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa
https://www.adobe.com/tr/products/media-encoder.html
bu siteden Media Encoder deneme sürümünü indirdim ama bilgisayarıma inerken garip birşeyler oldu siyah ekran verdi sonra alt+tab attmayı denedim alt+tab garip gözüküyordu sonra altta iki tane uygulama penceresi gördüm sadece kapatma tuşu gözüküyordu bende hemen kapattım bilgisayarımda virüsmü var bu indirdiğim site adobenin sitesi değilmi

nexuss.ae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Sanane
https://www.adobe.com/tr/products/media-encoder.html
bu siteden Media Encoder deneme sürümünü indirdim ama bilgisayarıma inerken garip birşeyler oldu siyah ekran verdi sonra alt+tab attmayı denedim alt+tab garip gözüküyordu sonra altta iki tane uygulama penceresi gördüm sadece kapatma tuşu gözüküyordu bende hemen kapattım bilgisayarımda virüsmü var bu indirdiğim site adobenin sitesi değilmi

Sanmam site güvenli.

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa

nexuss.ae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Sanane
evet ama arkadaşımın indirdiği bir tane indirdim ve o uzun zamandır kullanıyor ve bir sıkıntı olmadı
Size tavsiyem Malwarebytes ile bir tarama yapın. Bu tarama sonucunda zaten var mı yok mu size gösterecektir.

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa
Size tavsiyem Malwarebytes ile bir tarama yapın. Bu tarama sonucunda zaten var mı yok mu size gösterecektir.
yanlışlıkla durdurdum detections kısmında 14 tane hack.exe diye bir şey çıktı sildim bişey olurmu napmalıyım lütfen çabauk söyleyin

Gorkemslx

80+
yanlışlıkla durdurdum detections kısmında 14 tane hack.exe diye bir şey çıktı sildim bişey olurmu napmalıyım lütfen çabauk söyleyin
karantinaya al de veya sil diye bir seçenek varsa ona tıkla

betaqm

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
173
İsim
BeTa

Gorkemslx

80+

MehmeTD

80+ Bronze
sildim avira da yüklüydü bende bana kayıt defterine erişilmeye çalışıldı ve engellendi dedi lütfen hemen tam tarama yapın dedi başlattım
Mesaj otomatik birleştirildi:

virüsmü yani
Crack dediğin şey zaten virüs. Kötü amaçlımıdır onu bilemem. Yani dosya sadece oyunu kırmak amaçlımı yoksa farklı amaçları damı var bilemeyiz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,941
Üyeler
142,055
Son üye
wiqiwq
Top Bottom