Neler Yeni

Yardım Bilgisayarımı nasıl satabilirim?

Alpercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alpercan İşleyen
Arkadaşlar elimde ki bilgisayar steam istatistiklerine göre dönemin en çok kullanılan kartlarından biri ancak ben satamıyorum ne pembe ne sarı sitede acaba tavsiyeniz var mı satış prosedürünü kolaylaştırmak için

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Semih Nas
Arkadaşlar elimde ki bilgisayar steam istatistiklerine göre dönemin en çok kullanılan kartlarından biri ancak ben satamıyorum ne pembe ne sarı sitede acaba tavsiyeniz var mı satış prosedürünü kolaylaştırmak için
dönemin en çok kullanılan kartlarından biri diye hemen satılacak bir olay yok ortalama bir sistemmiş sizinki muhtemelen fiyatta anlaşamıyorsunuzdur

Alpercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alpercan İşleyen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dönemin en çok kullanılan kartlarından biri diye hemen satılacak bir olay yok ortalama bir sistemmiş sizinki muhtemelen fiyatta anlaşamıyorsunuzdur
haklısınız illa hemen satılacak değil ancak uzun zaman oldu koyalı, belki burda bir tanıdığı bildiği falan vardır birilerinin bilgisayarı satacak veya pc alım yapan bir dükkan tanıdığı olan vardır diye, fiyat 12K sizce nasıl 12 ye alır mıydınız bunu

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
ibrahim can

Spect

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Arda
haklısınız illa hemen satılacak değil ancak uzun zaman oldu koyalı, belki burda bir tanıdığı bildiği falan vardır birilerinin bilgisayarı satacak veya pc alım yapan bir dükkan tanıdığı olan vardır diye, fiyat 12K sizce nasıl 12 ye alır mıydınız bunu
Hocam fazla gibi geldi bir tık. rx6600 5500 ikilisini falan 13.500 a gördüğüm yerler vardı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam fazla gibi geldi bir tık. rx6600 5500 ikilisini falan 13.500 a gördüğüm yerler vardı.
Tabi ne kadar temiz tartışılır.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Semih Nas
etmez 12k birde sistem 2. el hocam

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
765
İsim
ibrahim can

Alpercan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alpercan İşleyen
o zaman ne diyim 10k ya mı vereyim 10k dan aşağıda vermem ya

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Semih Nas
o zaman ne diyim 10k ya mı vereyim 10k dan aşağıda vermem ya
2. elcileri araştırsan senin dediğin sistemler yaklaşık 7-8k başlıyor sıfırı zaten 16k felan sömürüp olması gerekenden fazla satmaya çalışmak fırsatçılıktır

Top Bottom