Neler Yeni

Bilgisayarımı PS4 Pro'ya takaslamalı mıyım ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Çolak
Malum ekran kartları ortalığı kasıp kavuruyor.Bilgisayarın malzemelerini aylardır toplamaktan her şey bitti.Ta ki ekran kartları uçana kadar.Emanet 1GB dandik bi ekran kartıyla oynuyordum bazı oyunları.Artık sarmıyor oyunlar.Arkadaşımda temiz ps4 pro 1tb var. Takaslamak istiyor.Üstüne de para verecek.Sizin düşünceniz nedir ?
Msı B450 Tomahawk Max Anakart
XGP RGB 512GB SSD
AMD RYZEN 5 3600 İşlemci
Corsair RGB 3200MHZ 8GB Ram
Cooler Master MB511 600W Kasa
Benim bunları 3-4 Ay önce aldığım fiyat toplam 4600TL. Ama şu an baktığımda 5700TL tutuyor. İkinci el ps4 pro'lar 3000-3500TL civarında.Mantıklı yorumlar yaparsanız sevinirim...

EMREG

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,400
İsim
napcan
İlgilendiği Kategoriler
Hım...her şey
Instagram
no
Steam
no
Facebook
no
Twitter
yok
Discord
no
Reddit
yok
Ne kadar vericekti?

Syphexn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
1212120z
hayır kesinlikle takaslama ben ps den geçtim ve gerçekten değmez bence online oyunlar falan olsun pc de daha iyi ben hikaye oyunu oynamak istiyorum diyosan ayrı ama güncel oyunlar 450 veya 600 TL siteler hesap satıyor ama kilit gelme durumu var yani hesap sonsuza kadar kalmıyor bence bi şekilde ekran kartı bulmaya bak veya komple pc satıp hazır sistem al

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Çolak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hayır kesinlikle takaslama ben ps den geçtim ve gerçekten değmez bence online oyunlar falan olsun pc de daha iyi ben hikaye oyunu oynamak istiyorum diyosan ayrı ama güncel oyunlar 450 veya 600 TL siteler hesap satıyor ama kilit gelme durumu var yani hesap sonsuza kadar kalmıyor bence bi şekilde ekran kartı bulmaya bak veya komple pc satıp hazır sistem al
dostum zaten bilgisayardan da sıkıldım.ünilerin açılmasına çok var daha. toplarım kendimi orası ayrı. 1tb hafızası var.cd'lerde var yani.gerekirse kırdırırım aga

Yavuz241

80+ Bronze
İkinizinki de 2. el mi hocam?

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emir Kaya DEMİR
Kanka sana tavsiyem üstüne en az 1.5k para iste ha vermiyorsa parçaları ayrı ayrı veya kasa olarak sat ama benim tavsiyem az daha dişini sıkıp ekran kartı almandır ha illa konsol dersen ps pişmanlıktır tecrübeyle sabit sat xbox al

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Çolak
Kanka sana tavsiyem üstüne en az 1.5k para iste ha vermiyorsa parçaları ayrı ayrı veya kasa olarak sat ama benim tavsiyem az daha dişini sıkıp ekran kartı almandır ha illa konsol dersen ps pişmanlıktır tecrübeyle sabit sat xbox al
kanka 6 ay oldu ekran kartı beklemekten kök saldım. zaten oyunlar tadını vermiyor. peki ps'nin pişmanlığı nedir bro

Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Emir Kaya DEMİR
kanka 6 ay oldu ekran kartı beklemekten kök saldım. zaten oyunlar tadını vermiyor. peki ps'nin pişmanlığı nedir bro
İlk olarak şunu söyleyeyim ben ps yi ps4 slim alıp bıraktım gerek oyunların aşırı pahalılığı gerek fazlasıyla saçma bazı güncellemeler özelliklede f/p baktığında xbox un çok gerisinde kalıyor fiyat neredeyse aynı olmasına rağmen her nesilde xbox daha üstün

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Burak Çolak
İlk olarak şunu söyleyeyim ben ps yi ps4 slim alıp bıraktım gerek oyunların aşırı pahalılığı gerek fazlasıyla saçma bazı güncellemeler özelliklede f/p baktığında xbox un çok gerisinde kalıyor fiyat neredeyse aynı olmasına rağmen her nesilde xbox daha üstün
aga xbox'dan anlamam be :D

Top Bottom