Neler Yeni

Bilgisayarın Hardiski Yakması

Denizo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Deniz Över
Merhaba herkese. Bugün bilgisayarımı bilgisayar tamircisine götürdüm. Hardisk gerekiyordu hardisk aldım bağlatmak için orda bıraktım. Oraya gittiğimde bana benim bilgisayarımın hardiskleri yaktığını söyledi sözde adamın 3 tane hardiskini yakmış benim psu gücü yetmiyormuş vb bahaneler uydurdu böyle bir şey olabilirmi. Sistemim;
Rx570
İ3 9100F
8Gb Ram
480 Gb ssd
Psu 450w 80+

Sabri okay

80+ Bronze
Merhaba herkese. Bugün bilgisayarımı bilgisayar tamircisine götürdüm. Hardisk gerekiyordu hardisk aldım bağlatmak için orda bıraktım. Oraya gittiğimde bana benim bilgisayarımın hardiskleri yaktığını söyledi sözde adamın 3 tane hardiskini yakmış benim psu gücü yetmiyormuş vb bahaneler uydurdu böyle bir şey olabilirmi. Sistemim;
Rx570
İ3 9100F
8Gb Ram
480 Gb ssd
Psu 450w 80+
hardisk yanması wtf
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rx570
İ3 9100F
8Gb Ram
480 Gb ssd
Psu 450w 80+
hardisk bozulması anlarımda yanması ?

Akiran

80+ Silver
Rx570
İ3 9100F
8Gb Ram
480 Gb ssd
Psu 450w 80+
PSU gücü yetmiyor diye nasıl HDD'yi yaksın?

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
büyük ihtimal mahalle bilgisayarcı vakası

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Saçma saçma tamircilere götürmeyin ya.
Google haritalardan yüksek puanlı bilgisayar tamircilerinin adresine bak oraya götür.

Denizo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Deniz Över
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende adamın bahaneleri karşısında şaşırdım kaldım. Senin bilgisayarın hardiskleri yakıyor gücü yetmiyor çok fazla güç veriyor falan dedi hiçbişey anlamadım.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende adamın bahaneleri karşısında şaşırdım kaldım. Senin bilgisayarın hardiskleri yakıyor gücü yetmiyor çok fazla güç veriyor falan dedi hiçbişey anlamadım.
Yinede harddiski geri isteyin vermezse şikayet edin

Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Yiğit
İlgilendiği Kategoriler
Oyun
Para aldımı

Denizo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Deniz Över
Yok para almadı hardiskleri geri aldı para vermedim hardisk için zaten ordan anladım bahane olduğunu 3 hardisk bozulsa parasını almıcakmı bu adam ? Bana sen git pcni garantiye gönder senin pc hardiskleri bozuyor falan dedi. O yüzden bu konuyu açtım.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Bir daha oraya gitmeyin uzak durun o bilgisayarcıdan, saçma sapan bahaneler.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Yok para almadı hardiskleri geri aldı para vermedim hardisk için zaten ordan anladım bahane olduğunu 3 hardisk bozulsa parasını almıcakmı bu adam ? Bana sen git pcni garantiye gönder senin pc hardiskleri bozuyor falan dedi. O yüzden bu konuyu açtım.
bi para kaybın yoksa boşver o zaman

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Bahane uydurmuş bence çalmıştır, harddiskleri geri iste vermezse şikayetçi ol, hatta ben olsam 3 tane harddisk isterdim para vermeden.

Top Bottom