Neler Yeni

bimde çalışan var mı?

omer_34

80+ Silver
arkadaşlar üniler açıldı ama yurtlar hakkında kesin bi talimat yok. seçim için de ikametgahı aldırmamız gerekiyordu artık çok geç ( yorum yok :D ) . yurtlar açılsa bile gitmicem bu yüzden bi işe girmeyi istiyorum 5 6 aylığına bime girmeyi düşünüyorum. bimde çalışmış biri var ise birkaç sorum olucak
çalışma şartları nasıl? zorluk olarak değil de çalışana muamele bakımından
maaşlar asgari mi oluyor ?
sakal bırakmak serbest mi? uzun değil hafif çiseleyen sakal. daha önceden köfteci yusufta çalıştığımda her gün traş oluyorduk ve sakallarımı kesmeyi hiç sevmiyorum. en kötü top sakalda da okeyim.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,859
İsim
Mert Can Ergün
Hiç sakallı görmedim yasak olması lazım

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
maaş 9k 9.5k arası
Mesaj otomatik birleştirildi:

oda patrona göre

ben hiç sakallı görmedim
ben birkaç defa gördüm o yüzden merak ettim. yemek sektöründe yasak ama market zincirinde belki izin veriliyordur.

Hiç sakallı görmedim yasak olması lazım
birkaç yerde görmüştüm de sormak aklıma gelmedi hocam belki de müdürün insafına kalmıştır.

ben birkaç defa gördüm o yüzden merak ettim. yemek sektöründe yasak ama market zincirinde belki izin veriliyordur.

birkaç yerde görmüştüm de sormak aklıma gelmedi hocam belki de müdürün insafına kalmıştır.
ben sakallı gördüm

omer_34

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Zincir bir markette çalışıp sakal bırakan hiç görmedim. Yüksek ihtimalle yasaktır ama sırf sakala izin vermiyor diye işe girmemek bana tuhaf geldi.
hocam 4 yıldır istisnalar hariç kesmiyorum kesince çok garipsiyorum kendimi :)

Top Bottom