Neler Yeni

Bimeks İflasını İlan Etti

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bir zamanların en çok bilinen, hatta açıldığı dönemde tek bilinen teknoloji satış mağazası Bimeks, alınan mahkeme kararıyla iflasını ilan etti. Şubatta alınıp bu ay ilan edilen karar, yıllardır sıkıntı çeken şirketin hizmetine son vermiş oldu.

Türkiye’nin ilk teknoloji mağazası olarak uzun bir süre boyunca hizmet veren Bimeks’in iflasına karar verildi. Son yıllarda mağazaları bir bir kapanan Bimeks, işlerin buraya varmaması için uzun süredir çaba sarf ediyordu. Ancak bu çabalar maalesef sonuç vermedi ve bir efsane, resmi bir kararla aramızdan ayrıldı.
Eskiden Türkiye’nin 50’den fazla ilinde yaklaşık 200 kadar mağazasıyla hizmet veren Bimeks’in mağazaları teker teker kapanmaya başlamıştı. 2018 yılında sadece birkaç mağazası kalan şirketin faaliyetine geçtiğimiz günlerde mahkeme kararıyla son verildi.

Kaynak: Webtekno
Bimeks'i hatırlayan var mı aranızdan.

Komando41.

80+ Silver
çok ucuz fiyata satıyodu ilk telefonumu ordan almıştım baya iyi yerdi yurt dışındada biliniyodu

asertyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dolar kuruna dayanmak çok zor.Pc depo da İstanbul Bilişim de gitti.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Küçükken teknolojik aletleri almak için gittiğimizi hatırlıyorum Onun dışında pek bilmiyorum.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Bimeks hayatım boyna hiç duymadım yıllardır aynı pcyi kullanıp internetten herhangi bir şey felan almadığımdan heralde o.O2

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
Bir zamanların en çok bilinen, hatta açıldığı dönemde tek bilinen teknoloji satış mağazası Bimeks, alınan mahkeme kararıyla iflasını ilan etti. Şubatta alınıp bu ay ilan edilen karar, yıllardır sıkıntı çeken şirketin hizmetine son vermiş oldu.

Türkiye’nin ilk teknoloji mağazası olarak uzun bir süre boyunca hizmet veren Bimeks’in iflasına karar verildi. Son yıllarda mağazaları bir bir kapanan Bimeks, işlerin buraya varmaması için uzun süredir çaba sarf ediyordu. Ancak bu çabalar maalesef sonuç vermedi ve bir efsane, resmi bir kararla aramızdan ayrıldı.
Eskiden Türkiye’nin 50’den fazla ilinde yaklaşık 200 kadar mağazasıyla hizmet veren Bimeks’in mağazaları teker teker kapanmaya başlamıştı. 2018 yılında sadece birkaç mağazası kalan şirketin faaliyetine geçtiğimiz günlerde mahkeme kararıyla son verildi.

Kaynak: Webtekno
Bimeks'i hatırlayan var mı aranızdan.
Hiç duymadim o.O2

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bimeks hayatım boyna hiç duymadım yıllardır aynı pcyi kullanıp internetten herhangi bir şey felan almadığımdan heralde o.O2
Bimeks internet sitesinden ziyade Vatan, Teknosa gibi dev bir mağazaydı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Duymayanların yaşı baya küçük belli ki
Evet duymamaları gayet normal.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Küçükken teknolojik aletleri almak için gittiğimizi hatırlıyorum Onun dışında pek bilmiyorum.
Aynen biz de teknolojik alet almak için hep Bimeks'e giderdik. Bulunduğumuz şehirde başka mağaza yoktu çünkü.

Komando41.

80+ Silver
sitesinde kiralık web sitesi falan yazıyıodu bi ara hisse falanda satmışlar ama borçlardan dolayı kurtarmadı

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Duymuştum, mekanik center olsun. Bu arada İstanbul bilişimin mekanik cehennem olsun.

şahin doğan

80+ Platinum
aga beee 2 dk yürüyüş mesafesindeydi arkadaşlarla içeri girip bütün teknolojik aletleri incelerdik zamanımın cenneti :D

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,554
Üyeler
141,312
Son üye