Neler Yeni

BIOS güncelleme sonrası ağ hatası

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
Merhaba arkadaşlar biosu güncelledim fakat güncelleme sonrası bu hata ile karşılaştım. (Ağ Bağdaştırıcısı Sürücüsü Bulunamadı)
Bios ayarlarıma baktım Advanced bölümünde Onboard Lan Controller enabled şeklinde aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştım olmadı naptıysam bir türlü olmadı PC ye 5 defa format attım yine düzelmedi telefon usb bağlayarak internete bağlanıyorum suan ne olur yardımcı olur musunuz.. Teşekkür ederim

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    129.3 KB · Hit: 44

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Merhaba arkadaşlar biosu güncelledim fakat güncelleme sonrası bu hata ile karşılaştım. (Ağ Bağdaştırıcısı Sürücüsü Bulunamadı)
Bios ayarlarıma baktım Advanced bölümünde Onboard Lan Controller enabled şeklinde aygıt yöneticisinden güncellemeye çalıştım olmadı naptıysam bir türlü olmadı PC ye 5 defa format attım yine düzelmedi telefon usb bağlayarak internete bağlanıyorum suan ne olur yardımcı olur musunuz.. Teşekkür ederim
Bios pilini çıkart tak reis ordaki driverin mesela senin ne ise onu yap
  1. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görürsün
  2. Onu yaptıktan sonra devidinfo adresine gir orda bak ne ismi driveri tam sil pc yi yeniden başlat ve o driveri tekrar kur

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bios pilini çıkart tak reis ordaki driverin mesela senin ne ise onu yap
  1. İstediğiniz Cihaza çift tıklayın > Ayrıntılar > Özellik > Donanım kimlikleri seçtiğinizde cihazın donanım kimliklerini görürsün
  2. Onu yaptıktan sonra devidinfo adresine gir orda bak ne ismi driveri tam sil PC yi yeniden başlat ve o driveri tekrar kur
kardeşim işte aygıt yöneticisinde yüklü bir ethernet driveri yok ki donanım kimliğini kopyalayıo arattırayım

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    129.3 KB · Hit: 44

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
olmadı yine reis böyle bi hata verdi
Şu video ile sorun kalkabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ilk olarak pc yi kapat bios pilini çıkartıp tak bios bi default olsun

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu

Hocam ilk olarak PC yi kapat bios pilini çıkartıp tak bios bi default olsun
hocam onuda denedim olmadı

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7

Hocam ilk olarak PC yi kapat bios pilini çıkartıp tak bios bi default olsun
Söyle bisey

Ekler

• 20201019_014055.jpg
    20201019_014055.jpg
    382.4 KB · Hit: 46

Aleshaaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ali çalıkuşu
yok hocam bios pini biliyorum cıkarıp taktım onu defalarca bekledim 5 10dakika sonra takıp denedim olmadı attığın video da Other Devices (diğer cihazlar) bölümünde ünlem işaretli bi yer var o bende yok işte sana aygıt yöneticisinin resmini atıyorum kontrol eder misin

Ekler

• 3.jpg
    3.jpg
    87.7 KB · Hit: 48
Top Bottom