Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios güncelleme sorunu

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Dursun
Bios güncelleme konusunda yardımcı olacak var mı ? Anakartımın modelini yazıp sitesine girdim, destek bölümünden son sürümü indirip flash belleğe attım ve biosa girdim. Ordan sonra sitede msin verdiği talimatları izledim ancak seçtiğim dosyayı okumuyor anakart nedense. Anakart msi pro h610m-e modeli.

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
Emre Zengin
Bios güncelleme konusunda yardımcı olacak var mı ? Anakartımın modelini yazıp sitesine girdim, destek bölümünden son sürümü indirip flash belleğe attım ve biosa girdim. Ordan sonra sitede msin verdiği talimatları izledim ancak seçtiğim dosyayı okumuyor anakart nedense. Anakart msi pro h610m-e modeli.
Flash belleği FAT32 olarak biçimlendirdin mi? Windows arama kısmına msinfo32 yazıp ekran görüntüsü atar mısın?

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Flash belleği FAT32 olarak biçimlendirdin mi? Windows arama kısmına msinfo32 yazıp ekran görüntüsü atar mısın?
Hayır biçimlendirmedim pek detaylı bilmiyorum bu işlemleri ilk defa güncelleme yapmaya çalışıyorum,
1720523192196.png

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
Emre Zengin

Anathe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Alp Dursun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
BIOS güncel zaten.
Bu görseli atmadan önce bios update yaptım doğru muydu bilmiyorum ama her neyse. Sistemi yeni aldım bazı oyunlarda takılma yaşıyorum o yüzden baktım güncel değildi ve güncelledim sanırım şimdi testini yaptım ve düzelmiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,367
Üyeler
156,914
Son üye
Guadox
Top Bottom