Neler Yeni

BIOS güncellerken web sitesindeki hangi dosyayı kullanmam gerekiyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Android Anıl
Intel Pentium G630 @ 2.70GHz işlemci kullanıyorum. Sistemimi biraz güçlendirmek istiyorum. PEGATRON IPMSB-H61 anakartıma arkadaşımın verdiği 3. nesil core i7 1155 soket işlemciyi taktım ancak çalışmadı. İnternetten edindiğim bilgilere göre 3. nesil işlemci desteği için bios güncellemem gerekiyormuş. Yabancı forumlardan birinde iki farklı dosya buldum ancak hangisini indireceğimi bilmiyorum. (Biri 2,81MB diğeri 2,49MB) Anlayan varsa bu forumu inceleyip hangisini kullanmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz? Bios forumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Android Anıl
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Intel Pentium G630 @ 2.70GHz işlemci kullanıyorum. Sistemimi biraz güçlendirmek istiyorum. PEGATRON IPMSB-H61 anakartıma arkadaşımın verdiği 3. nesil core i7 1155 soket işlemciyi taktım ancak çalışmadı. İnternetten edindiğim bilgilere göre 3. nesil işlemci desteği için bios güncellemem gerekiyormuş. Yabancı forumlardan birinde iki farklı dosya buldum ancak hangisini indireceğimi bilmiyorum. (Biri 2,81MB diğeri 2,49MB) Anlayan varsa bu forumu inceleyip hangisini kullanmam gerektiği konusunda yardımcı olur musunuz? Bios forumu
Pegatron markanın bios güncellemesi diğer markalara göre daha karışık ve internette yeterli içerik mevcut değil. Yetersiz bilgiyle yapılacak denemelerin sonucunda anakartın kullanılamaz hale gelmesi ihtimalini göze almak istemiyorum. Elimde yedek bir bilgisayar mevcut değil. Bu sebeple i7 işlemcimi satacağım. Bu sitede ilana koyabilirim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,390
Üyeler
141,830
Son üye
lifed
Top Bottom