Neler Yeni

Bios güncellemesi sonrası sistem açılmıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf
Çoklu Konu, Spam
Aorus X470 anakartımı güncelledikten sonra vga ışığı yandı ve sistem açılmıyor artık fotodaki erkranda kalıyor ve biosa giremiyorum 5 saatir tüm parçaları söküp koydum ama işer yaramadı

Ekler

• IMG_3505.jpeg
    IMG_3505.jpeg
    1 MB · Hit: 20

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
DEL basıp BIOS'a girin; Advanced sekmesinde olacak First Boot olarak Windows'u kurduğunuz diski gösterip F10 ve YES deyip çıkın

Kasadam1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Kasadam1
Hocam bende Biosu yeni güncelledim yeniden başlattım 10-20 saniye siyah ekran çıktı sonra f1 e defalarca bastım entera defalarca bastım sonunda açıldı eğer işe yararsa yazın.

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf
disk olarak ne kullanıyorsun?
Corsair’in m2 ssdsini kullanıyorum hocam biosu indirdim resmi siteden son sürümü ondan sonra çalışmadı birdaha
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bende Biosu yeni güncelledim yeniden başlattım 10-20 saniye siyah ekran çıktı sonra f1 e defalarca bastım entera defalarca bastım sonunda açıldı eğer işe yararsa yazın.
deniyecem ama benimkinde kırmızı ışık var vga ışışında

eren28tr

80+ Platinum
Corsair’in m2 ssdsini kullanıyorum hocam biosu indirdim resmi siteden son sürümü ondan sonra çalışmadı birdaha

deniyecem ama benimkinde kırmızı ışık var vga ışışında
m2 ssdyi çıkarıp psuyu kapat bios pilini çıkar 5 dk bekle geri tak bu şekilde dene.

Yusufxr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
Yusuf
olmadı hocam

m2 ssdyi çıkarıp psuyu kapat bios pilini çıkar 5 dk bekle geri tak bu şekilde dene.
ekran kartını sökmem lazım ilgisi varmı bilmiyorum ama deniyeyim

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom