Neler Yeni

BIOS güncellemesinden sonra ayarlar nasıl olmalı?

euwosuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan
Arkadaşlar az önce anakartıma BIOS güncellemesi geldi 1. fotoğrafta bulunuyor güncellemelerimi aksatmam geldiği gibi güncellerim. Bu güncellemeden önce bilgisayarım kasıyordu acaba güncelleme mi? Geldi dedim ve baktığımda bu vardı hemen güncellemeyi yaptım size ayarları sormak istiyorum sizce 2. fotoğrafta ki ayarlar nasıl olmalı, ayrıca önerdiğiniz bir ayar var ise onları da duymak isterim sağ olun. Anakartım: EX-B760M-V5 D4

Ekler

• Opera.png
    Opera.png
    42.2 KB · Hit: 19
  • WhatsApp Image 2024-08-16 at 18.33.27.jpeg
    WhatsApp Image 2024-08-16 at 18.33.27.jpeg
    105.8 KB · Hit: 17
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Burhan Bey
Kasmanın BIOS la alakası olduğunu sanmıyorum. BIOS güncellemesinden sonra düzeldi mi? XMP veya EXPO ayarları ile FAN ayarları genel kullanıcı kitlesi için yeterli oluyor. Bunun dışında eğer daha deneyimli ve bilgili bir kullanıcı iseniz overvolt, undervolt ve overclocking gibi ayarlara da girebilirsiniz.

euwosuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kasmanın BIOS la alakası olduğunu sanmıyorum. BIOS güncellemesinden sonra düzeldi mi? XMP veya EXPO ayarları ile FAN ayarları genel kullanıcı kitlesi için yeterli oluyor. Bunun dışında eğer daha deneyimli ve bilgili bir kullanıcı iseniz overvolt, undervolt ve overclocking gibi ayarlara da girebilirsiniz.
Hocam soruda ve fotoğraflarda ne anlatmak istediğimi anladınız mı? Yoksa öylesine yazılmış bir cevap mı sizden overvolt undervolt istemiyorum 2. fotoğrafta bulunan ayarlar nasıl olmalı diyorum. eğer bilginiz yoksa cevap yazmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Burhan Bey
Tamam hocam, kusura bakmayın, mallığıma verin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Paşadöner
Bios güncellemesi geldiğini nerden aldınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,696
Üyeler