Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios güncellemesinden sonra işlemci sıcaklığı anlık artıp düşüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Emir ALİM
Asus Prime Z790-P DDR5 anakartımın biosunu güncelledikten sonra googleda takılırken birden işlemcimin (i5 14600KF) sıcaklığı 36-40°C arasında iken birden 50-55°C arasına çıkıp sıvı soğutmanın fanlarının hızının artmasıyla direkt düşüyor eski haline. Bios güncellemesi öncesinde böyle bir şey yoktu. Bu sorunun nedenini , çözümünü bilen yardım edebilirse müteşekkir olurum iyi forumlar!

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Mirhan Yalçın
Asus Prime Z790-P DDR5 anakartımın biosunu güncelledikten sonra googleda takılırken birden işlemcimin (i5 14600KF) sıcaklığı 36-40°C arasında iken birden 50-55°C arasına çıkıp sıvı soğutmanın fanlarının hızının artmasıyla direkt düşüyor eski haline. Bios güncellemesi öncesinde böyle bir şey yoktu. Bu sorunun nedenini , çözümünü bilen yardım edebilirse müteşekkir olurum iyi forumlar!
Biosu eskisiyle değiştir şimdilik

Aizen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Harun Kayatekin
Yeni çıkan bios sürümünde bir sıkıntı olabilir eskisine dönüp yeni bir sürüm çıkmasını bekleyebilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Emir ALİM
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Son düzenleme:
Top Bottom