Neler Yeni

Çözüldü✓ Bios güncellerken elektrikler giderse?

eeries24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Erdemir
Merhabalar bios güncellerken elektrikler giderse bütün sistem gider benzeri bir duyum aldım doğru mu bilmiyorum ancak anakartima asusun sitesinfen bakarken vesaire bios sorununda destek gibi bir şey görmüştüm bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? Anakartım Asus pro a520m-c

man a man

80+ Bronze
Bios güncellerken elektrik giderse anakart çalışmaz. Servise vermen gerekir

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Merhabalar bios güncellerken elektrikler giderse bütün sistem gider benzeri bir duyum aldım doğru mu bilmiyorum ancak anakartima asusun sitesinfen bakarken vesaire bios sorununda destek gibi bir şey görmüştüm bilgisi olan varsa bilgilendirebilir mi? Anakartım Asus pro a520m-c

Anakartını inceledim ASUS Kendini Kurtaran BIOS var o kartta.​

ASUS'a özgü BIOS koruma teknolojisi, güncelleme hatası yaşandığında onaylı bir yedekten sistem BIOS'unu otomatik olarak kurtarır. Böylece donanımın değiştirilmesine veya yeniden kurulmasına gerek kalmaz. Ayrıca;

Yüksek Voltaj Koruması da varmış.​

Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle yonga setinizde, bağlantı girişlerinizde ve ses codec'lerinizde oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sülfür önleyici rezistanslar, nem önleyici kaplama...Sevdim kartını :) Hayırlı olsun :)

Son düzenleme:

eeries24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Can Erdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler

Top Bottom