Neler Yeni

Bios pili değiştirdim ama siyah ekranda kalıyor

Jerik0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Oguz
Format atarken sürekli donuyordu. Bios pilinin de bir süredir bitik oldugunu bildigim için acaba pilden dolayı mı diyerek pili değiştirdim. Şu an ekrana görüntü gelmiyor. Monitor sinyal yok diyor. Ekran kartı ve ramlari defalarca söküp taktım. 24 pin baglantıyı da sokup taktım. Eski pil ile denedim, pilsiz denedim, yeni pille denedim, Fişten çekip akımı boşaltıp yeniden denedim ama hala çalışmıyor. Bilen birisi yardımcı olsun lütfen kafayı yedim.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Pil sistemin açılışına bir etkide bulunmaz.
Pilsizde bir sistem açılır. sorun başka bir yerde olabilir. Garantiniz varsa garantiye yollayın. Uğraşmaya değecek bir şey olduğunu zannetmiyorum

Jerik0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Oguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Garanti yok. Pili değiştirinceye kadar ekranı görebiliyordum. Pili çıkardım yenisini taktım ve ekran artık gelmiyor. Bios sıfırlanmıs apu olarak acıp bıos ayarı yap dıyen var ama anakartımda görüntü portu yok. Yine de teşekkür ederim.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Format atarken sürekli donuyordu. Bios pilinin de bir süredir bitik oldugunu bildigim için acaba pilden dolayı mı diyerek pili değiştirdim. Şu an ekrana görüntü gelmiyor. Monitor sinyal yok diyor. Ekran kartı ve ramlari defalarca söküp taktım. 24 pin baglantıyı da sokup taktım. Eski pil ile denedim, pilsiz denedim, yeni pille denedim, Fişten çekip akımı boşaltıp yeniden denedim ama hala çalışmıyor. Bilen birisi yardımcı olsun lütfen kafayı yedim.
Ekranda yazı yazıyor mu?

xawentis

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
339
İsim
Emin Akay
Instagram
https://www.instagram.com/xawentis/?hl=tr
Twitter
xawentis
Efendim bu hatayı bende fazla alıyordum yapmanız gereken şey Ramleri bilgisayar kapalı iken çıkarıp sonra takın sonra'da bilgisayarı başlatın inşallah dediğim yönetim işinize yarar

Jerik0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ali Oguz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekrana hiç bir şey gelmiyor. Monitör kendini kapatıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Efendim bu hatayı bende fazla alıyordum yapmanız gereken şey Ramleri bilgisayar kapalı iken çıkarıp sonra takın sonra'da bilgisayarı başlatın inşallah dediğim yönetim işinize yarar
Defalarca denedim. Silgi ile sildim. Ama yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,164
Üyeler
154,348
Son üye
Wisp
Top Bottom