Neler Yeni

Yardım Bios Sürümümü Güncellemeli miyim?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hangi sürüme güncellediniz hocam?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Stabil olmadığını düşünmenizin sebebi nedir hocam?
3 gün önce direk indirmeye açılmasından stabil olmadığını düşündüm ama şimdi tekrar bakınca stabil sürüm olduğunu fark ettim. Güncelleme yapabilirsiniz bence hocam.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
win11 kullanmıyorum beni ilgilendimiyor. Beni ilgilendiren sürümün bir sorunu olup olmaması
Bir sorun olsa oraya koymazlar sonuçta çoluk çocuk yazılım yapmıyor profesyonel kişiler yapıyor neden güvenemediniz anlamadım.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Hüseyin Atik
Bir sorun olsa oraya koymazlar sonuçta çoluk çocuk yazılım yapmıyor profesyonel kişiler yapıyor neden güvenemediniz anlamadım.
Ekran kartları driverlarında bir sürü sorunlar çıkabiliyor hocam haberiniz var mı?

3 gün önce direk indirmeye açılmasından stabil olmadığını düşündüm ama şimdi tekrar bakınca stabil sürüm olduğunu fark ettim. Güncelleme yapabilirsiniz bence hocam.
stabil derken beta olmadığından mı söz ettiniz hocam?

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ekran kartları driverlarında bir sürü sorunlar çıkabiliyor hocam haberiniz var mı?

stabil derken beta olmadığından mı söz ettiniz hocam?
Evet hocam.

Napoli

80+
Asıl korkman gereken şey güncelleme sırasında elektriklerin kesilmesi :D

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Bios güncellemeleri eğerki 5000 serisi işlemci takmayacaksanız gereksiz. Ve bios güncellemesini yapmak ekstra hiçbir özellik sağlamaz. (OC ayarları haricinde)

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,145
İsim
Emre Zengin
Arkadaşlar stabil olmayan bir Bios sürümüne geçmekten korktuğum için bu konuyu açıyorum. Anakartım Gigabyte B450M S2H V2 Bios sürümümü 1.5 senedir hiç güncellemedim. Şu anki Bios sürümüm F60e ve sürümümü F62'ye güncellemek istiyorum. Aranızda F62 sürümünü kullananlar bana tavsiyede bulunabilir mi?
Apu sistem kullanıyorsanız FPS'te 4-5 artma olur en fazla. Bir de Win 11 için uyumluluk gelir. İstiyorsanız yapın bir problem olacağını zannetmiyorum.

NespaY

80+ Silver
Ekran kartı olsa tabii ki Bi dk dur derdik. Ekran kartlarında driver problem yaratabiliyor. Fakat anakart da ben güncel olmanın verdiği bir probleme denk gelmedim. Merak etme o sözü bilinçsiz olarak yazmadım dostum.
İster bilinçli yaz ister bilinçsiz yine de söylediğin yanlış, güncel olmak her zaman iyi değildir tüm sürücüler için geçerli.

oTToman16

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Adem SOY
İster bilinçli yaz ister bilinçsiz yine de söylediğin yanlış, güncel olmak her zaman iyi değildir tüm sürücüler için geçerli.
Tamam üstad. Sen haklısın.

Top Bottom