Neler Yeni

Çözüldü✓ Biostan çıkamıyorum yardım

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
Sürekli olarak bios ekranına atıyor kaydet ve çık diyorum sistem tekrardan başlayıp biosa giriyor, bundan önce de mavi ekran almıştım.

2mApoo

80+ Silver
Sürekli olarak bios ekranına atıyor kaydet ve çık diyorum sistem tekrardan başlayıp biosa giriyor, bundan önce de mavi ekran almıştım.
Aga boot kısmında windowsun içine kurulu olan depolamayı görebiliyormusun ?
Bi foto atsana sana zahmet

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aga boot kısmında windowsun içine kurulu olan depolamayı görebiliyormusun ?
Bi foto atsana sana zahmet
Ssdyi okumuyormuş bios ayarlarını sıfırladığımda çözüldü şimdi teşekkürler yine de

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
Hayırlı olsun knk
Sevindim düzeldiğine
Bilgin varsa bir şey sormak istiyorum buna neden olan bir sorun vs var mı mesela en son bir oyuna Türkçe yama kurmaya çalışıyordum tam kurulum anında mavi ekran verdi ve sonra biosa atmaya başladı yani yamadan kaynaklı sorun olabilir mi yoksa sadece basit bir sistem hatası mı

2mApoo

80+ Silver
Bilgin varsa bir şey sormak istiyorum buna neden olan bir sorun vs var mı mesela en son bir oyuna Türkçe yama kurmaya çalışıyordum tam kurulum anında mavi ekran verdi ve sonra biosa atmaya başladı yani yamadan kaynaklı sorun olabilir mi yoksa sadece basit bir sistem hatası mı
Knk bu mavi ekranlar süreklimi oluyor?
Bak şöyle anlatayım sana. Sistem her mavi ekran verdiğinde windows "minidump" adında kodları kaydediyor. Eğer bunları iyi anlayabilen birine gösterirsen okuyup çözebilir. Ama sürekli değilse bana kalırsa basit bir durumdan kaynaklı.

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
Knk bu mavi ekranlar süreklimi oluyor?
Bak şöyle anlatayım sana. Sistem her mavi ekran verdiğinde windows "minidump" adında kodları kaydediyor. Eğer bunları iyi anlayabilen birine gösterirsen okuyup çözebilir. Ama sürekli değilse bana kalırsa basit bir durumdan kaynaklı.
1 ay içinde bu 2. kez oluşu ilkinde bios hatası almadım sadece yeniden başlattı

2mApoo

80+ Silver
1 ay içinde bu 2. kez oluşu ilkinde bios hatası almadım sadece yeniden başlattı
Bence sen yarın tekrar bir konu aç. Bu dediğim minidump dosyalarından anlayabilen kişiler vardır forumda. Onlar sana neden mavi ekran yediğini bulabilir belki. O dosyaları atarsın isteyene çözüm bulabilirsiniz knk

Top Bottom