Neler Yeni

Biostar B450 MH 3200 MHZ wifi destekliyor mu?

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
Yeni bir hazır sistem aldım. Anakartı b450mh tercih ettim fakat wifi desteği bulunuyor mu?
Bulunuyor diye biliyorum,eğer gerçekten varsa nasıl wifi ile internete bağlanabilirim?
1 2 saat uğraştım fakat bulamadım wifi yi

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Yeni bir hazır sistem aldım. Anakartı b450mh tercih ettim fakat wifi desteği bulunuyor mu?
Bulunuyor diye biliyorum,eğer gerçekten varsa nasıl wifi ile internete bağlanabilirim?
Hayir bulunmuyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wifi dongle alabilirsin yoksa ethernet ile bağlanabilirsin veya telefonunu pc ye bağlayabilirsin onun dışında wifi kullanamazsin

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayir bulunmuyor

Wifi dongle alabilirsin yoksa ethernet ile bağlanabilirsin veya telefonunu PC ye bağlayabilirsin onun dışında wifi kullanamazsin
Anakartın var mı yani wifi desteği?
Birde ben telefondan bağlandım fakat internet çok yavaştı. Ondan tercih etmek istemiyorum telefon ile bağlanmayo

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Anakartın var mı yani wifi desteği?
Birde ben telefondan bağlandım fakat internet çok yavaştı. Ondan tercih etmek istemiyorum telefon ile bağlanmayo
Anakartinda wifi desteği bulunmuyor ethernet ile bağlaman veya wifi dongle alman lazim

Emir Ç

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir ÇOLAKLAR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayir bulunmuyor

Wifi dongle alabilirsin yoksa ethernet ile bağlanabilirsin veya telefonunu PC ye bağlayabilirsin onun dışında wifi kullanamazsin
Anladım reis olsaydı iyi olurdu bu anakarta

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Mehmet emin arslan
ya enternet kablosu ile bağlayacaksın ya da bi wireless adaptör alacakısn kankam. wi-fi adaptör olarakda geçebilir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,051
Üyeler
150,601
Son üye
onurcetin
Top Bottom