Neler Yeni

Bir Anda Klavye Ve Mouse Çalışmamaya Başlıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Bedirhan İnci
Instagram
Bdrhnisgod
Steam
HzBdrhn.'
Arkadaşlar video da göründüğü gibi oyun oynarken bir anda klavye ve mouse gidiyor ışıkları yanmasına rağmen hiçbir şekilde çalışmıyor usb port vs değiştiriyorum yok sadece res attığımda düzeliyor 1 2 saat oynadıktan sonra yine gidiyor sebebi ne olabilir?
Eğer video görünmüyorsa kısaca anlatayım. Oyun oynarken bir anda usb çıkarılma sesi geliyor ve klavye mouse devre dışı kalıyor ışıkları yanmasına rağmen çalışmıyorlar res attığım zaman düzeliyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
@Abdullah Hacıgül Abi sana zahmet bi bilgin vardır belki, yardımcı olursan sevinirim🙏

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
SAMET CAN
dostum aynısını yaşıyordum sorunu mousemde çözdüm kablolarıyla oynayınca felan gidiyorduyerini buldum kestim ek yaptım sorunusuz çalışıyor. usb portlarını ayrı tak yan yana takma büyük ihtimal klavye çalışmaya devam edip mousen gidecektir buda ya kısa devreden dolayı yada temassızlıktan kendini korumaya felan alıyor sanırım öylemdir bilmiyorum ben kafamda öyle kurdum çünki klavye ile mouseyi yan yana takarsam ikiside gidiyor ayrı takarsam sadece mousem gidiyor klavyemde bir sorun yok dediğim gibi mousenin kablolarıyla oyna çekiştir felan sorunu bulursun.

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam anakart kaynaklı bir sorun olabilir.

Top Bottom