Neler Yeni

Bir arkadaşım kendine zarar vericek diye korkuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
hocam arkadaşınsa onu yalnız bırakma destek ol babasıylada konuş tek başna halledebileceğin mesele değil en azından psikoloğaz gönderir belki
hocam bence babasına söylemesi en son şey olmalı my düşünce. çünkü kız seviyorsa babasının ona zarar vericeği fikrinide düşünür herhalde

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Ahmet Sevinç
ayrıldılar ama çocuk kızın psikolojisini altüst ederek gitti yani aslında kız çok değer verirken çocuk vermemiş gibi bir şey
hocam sen yerini doldur işte unuttur o şeytanı :mad:

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
ayrıldılar ama çocuk kızın psikolojisini altüst ederek gitti yani aslında kız çok değer verirken çocuk vermemiş gibi bir şey
hocam zaten çoğu sevgili o yüzden ayrılır biri değer verir diğeri vermezse ayroılırlar .
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam sen yerini doldur işte unuttur o şeytanı :mad:
bencede yap bırak çocuk kendi halinde bir gün kendi kendini bitirir. ama babası öğrenirse çocukda intihar edebilir. bu sefer kızda fln olm konuşsunlar işte ne büyücek olay ya

LaketrooS

80+ Silver
hocam zaten çoğu sevgili o yüzden ayrılır biri değer verir diğeri vermezse ayroılırlar .

bencede yap bırak çocuk kendi halinde bir gün kendi kendini bitirir. ama babası öğrenirse çocukda intihar edebilir. bu sefer kızda fln olm konuşsunlar işte ne büyücek olay ya
allah yardımcıısnız olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
hocam efendice ayrılsınlar diyorum çocuğu savunmyorum ama aileler işin içine grerse olay iki taraf içinde sadece üzüntülü biter ve iki yıkılan aile olur başkada bir şey olmaz my düşünce

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,215
İsim
Ahmet Sevinç

işte bence arkadaş kendi düzeltmeye çalışsın ama bunuda yalnız yapmasın biraz ordan biraz benden diyerek yaparsa daha iyi olur babasınada her şeyi söylemesin işte kızının morali kötü yardım et desin sadece yalanda söyleyebilir

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
işte bence arkadaş kendi düzeltmeye çalışsın ama bunuda yalnız yapmasın biraz ordan biraz benden diyerek yaparsa daha iyi olur babasınada her şeyi söylemesin işte kızının morali kötü yardım et desin sadece yalanda söyleyebilir
en mantıklısı teşekkür ederim kız hala aşıkta sanırsam onu kurtarmamda gerek

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
Ailesine danışman daha iyi kimse evladının ölmesini istemez yani umarım
danışmam gerek şuan sinirden ne yapıcağımı bilmiyorum bir düzgün akılla düşünmem gerek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
semihh
Ailesine danışman daha iyi kimse evladının ölmesini istemez yani umarım
kimse 2 ailenin dağılmasınıda istemez. çocuk belki bilerek yapmadı da biraz safmış çocuckrta burda tek yapılması gereken efendi gibi konuşulup ayrılması kızla çocucğpun bak knk bide bu önemli ara sıra arkadaş olsunlar birbirlerine komik video fln atsınlar kız bu sefer üzülmez sevdiğini kaybedeceğini fln aklından çıkarır bir günde gerçekten aşık olur o zaman herşeyi unutur

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
kimse 2 ailenin dağılmasınıda istemez. çocuk belki bilerek yapmadı da biraz safmış çocuckrta burda tek yapılması gereken efendi gibi konuşulup ayrılması kızla çocucğpun bak knk bide bu önemli ara sıra arkadaş olsunlar birbirlerine komik video fln atsınlar kız bu sefer üzülmez sevdiğini kaybedeceğini fln aklından çıkarır bir günde gerçekten aşık olur o zaman herşeyi unutur
ya kanka fake hesapla yazmayı bırak sensin anladık işte sal bari bir yöntem bulalım sal bi

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,917
İsim
Chloe Grace Moretz
hocam sizin arkadaşınız ne sevdiğini ilgi alanlarını siz bilirsiniz tavsiyem insanların tavsiyelirin almayıp onun düzelticek şeylere yöneltmeniz bir de zamanla aşılıcak şeyler olduğunu düşünüyorum

whooppy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
süüüüüüü
hocam sizin arkadaşınız ne sevdiğini ilgi alanlarını siz bilirsiniz tavsiyem insanların tavsiyelirin almayıp onun düzelticek şeylere yöneltmeniz bir de zamanla aşılıcak şeyler olduğunu düşünüyorum
çok teşekkür ederim deniyeceğim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
940,525
Üyeler
147,897
Son üye
TabletReiz
Top Bottom