Neler Yeni

Bir ISO dosyasını nasıl "yüksek sıkıştırılmış" haline getirebilirim?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
Selam. Ben bir modifiyeli Windows 10 LTSC 2019 projesi üzerinde çalışıyorum ve hem klasik LTSB ve LTSC'leri hem OgnitorenKs'i hem Ghost Spectre'yi çok rahat tokatlayacak şekilde yaptım. Yaparken ReviOS'un komutlarından yararlandım ama %85'i bana ait. Neyse konumuz bu değil şu an bu ISO 4.10GB civarı wim sıkıştırması ile, esd yapsam ISO boyutu en fazla 3.60GB civarı olur ve ben bunun tamamen testlerini vs. bitirdikten sonra sizlere sunmak istiyorum ama bir problem var, elimdeki internet kısıtlı. Ben bu ISO dosyasını sizinle paylaşmak için boyutu şöyle 2 GB civarına getirmeliyim. WinRAR veya 7-ZIP ile bu ISO'yu bir RAR, 7Z veya ZIP dosyasına nasıl yüksek sıkıştırılmış yapabilirim?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,896
İsim
Hacı
Uploadın kaç?

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uploadın kaç?
Upload hızından önemlisi elimdeki internet dediğim gibi kısıtlı yani ara sıra 3-4GB internet geçiyor elime onunda tamamını buna harcamak istemediğim için sıkıştırmam lazım.

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,896
İsim
Hacı
Upload hızından önemlisi elimdeki internet dediğim gibi kısıtlı yani ara sıra 3-4GB internet geçiyor elime onunda tamamını buna harcamak istemediğim için sıkıştırmam lazım.
7zip ile 7z uzantılı sıkıştırma yapın.

ARCADE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Arda Can Demirbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Top Bottom