Neler Yeni

Bir miktar param var hangi kripto paraya yatırmalıyım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Arkadaşlar merhaba 650 tl gibi bir bütçem var sizce hangi kripto paraya yatırmalıyım çok bir miktar değil biliyorum ama hiç yoktan köşede duran bir para. Benim yaptığım analizlerde şöyle birşeye vardım bitcoin yerine dogecoin gibi şuanlık ucuz bir coin almak istiyorum çünkü mesala dogecoin şuan 0.44 tl eğer 0.80 tl fln olursa param 2 ye katlanabilir ama bitcoin de 2 ye katlanma şansı yok sizin önerileriniz nedir? hangi coine yatırayım teşekkürler.

bariskarali

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,885
İsim
Barış Karalı
Forumda yatırım tavsiyesi yapmak yasak kardeşim.

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
Arkadaşlar merhaba 650 TL gibi bir bütçem var sizce hangi kripto paraya yatırmalıyım çok bir miktar değil biliyorum ama hiç yoktan köşede duran bir para. Benim yaptığım analizlerde şöyle birşeye vardım bitcoin yerine dogecoin gibi şuanlık ucuz bir coin almak istiyorum çünkü mesala dogecoin şuan 0.44 TL eğer 0.80 TL fln olursa param 2 ye katlanabilir ama bitcoin de 2 ye katlanma şansı yok sizin önerileriniz nedir? hangi coine yatırayım teşekkürler.
Altcoinleri takip et ayrıca birkaç youtube kanalı izle .

Top Bottom