Neler Yeni

Bir sistemi 0'dan birleştirmek ?

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,274
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
Parça takıp çıkarma konusuna hakimim ancak şu ön panel kabloları veya güç kaynağı kabloları hakkında bilgi birikimim olsa da internet üzerinden araştırmam gerektiğini düşünüyorum.
Yarın bir dostun sistemini montajlamaya gideceğim gitmeden önce kapsamlı bir şekilde sistem toplama rehberi tarzında içerik bulmam lazım.
Bazılarını gördüm ancak çok uzun bakmaya değer mi bilmiyorum. Sizlerin bildiğiniz rehber yazıları veya videoları varsa paylaşabilir misiniz ?

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
Emre
Parça takıp çıkarma konusuna hakimim ancak şu ön panel kabloları veya güç kaynağı kabloları hakkında bilgi birikimim olsa da internet üzerinden araştırmam gerektiğini düşünüyorum.
Yarın bir dostun sistemini montajlamaya gideceğim gitmeden önce kapsamlı bir şekilde sistem toplama rehberi tarzında içerik bulmam lazım.
Bazılarını gördüm ancak çok uzun bakmaya değer mi bilmiyorum. Sizlerin bildiğiniz rehber yazıları veya videoları varsa paylaşabilir misiniz ?

zamanında ilk montajımı bu videoyu izleyerek yapmıştım benim için yeterli oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Hasan hğseyşn
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her anakartta güç kaynağı kabloları aynı yere takılır zaten hocam, ön panel her anakartta değişiyor ona internetten markasını modelini yazıp bakmalısınız.

Hudzell

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,274
İsim
Hakan
İlgilendiği Kategoriler
Mining, Trading, Kripto, Crack
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

zamanında ilk montajımı bu videoyu izleyerek yapmıştım benim için yeterli oldu
İnceleyeceğim teşekkür ederim. Peki RGB kontrolcüsü ve kontrolcü+kontrolcüyü anakarta bağlama kısımları bulunuyor mu ? Hani şu pcnin arka tarafında RGB yönetici kartı gibi bir şey var ya ona nasıl fanların kablolarının bağlanacağı + kontrolcünün anakarta nasıl bağlanacağı gibi.
Teşekkürler hocam.

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
868
İsim
Emre
İnceleyeceğim teşekkür ederim. Peki RGB kontrolcüsü ve kontrolcü+kontrolcüyü anakarta bağlama kısımları bulunuyor mu ? Hani şu pcnin arka tarafında RGB yönetici kartı gibi bir şey var ya ona nasıl fanların kablolarının bağlanacağı + kontrolcünün anakarta nasıl bağlanacağı gibi.

Teşekkürler hocam.
o kısımlar sanırım yoktu hatırlamıyorum pek videoyu

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,060
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Montajlıcağın sistemin Kasa ve Anakart montajına tek tek varsa yabancı falan çeken izlemeni tavsiye ederim işi kolaylaştırır.

Top Bottom