Neler Yeni

Bırakamıyorum... AA(Mastürbasyon)

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Berat fatih
evet başlıkta gördugunuz üzere bırakmıyorum ama neyi ? 31i nopefap denilen şey zararlı diyolar ama 31 yaptıkdan sonra o boşluk hissiyatına girip kalmak çok kötu bi his hiç yapmamak çok daha iyi ama öbür türlüde %50 kesim zararlı diyo evet önergelerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bundan nasıl kurtulucam kendimi kesip atsam olur mu ?

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Nofap zararlı değil her gün yapıyorsan 1 ay net bir şekilde bırakmalısın bu sayıyı haftada max 2 ye indirmen daha iyi olur.

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
841
İsim
Berat fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
kanka risk değil iman gücü ramazan bitiminde de bırakamazsan aralıklı yapmayı dene önce 2 gün sonra 4 gün sonra 8 gün sonra 15 gün son 21 gün diye alısır vicut ama gidip oh 2 gün oldu gideyim çekeyim oh 8. gün gidiyim çekeyim demicen

Emsal

80+ Silver
Tıbbi olarak zararlıdır vs noktasını geçsek dahi
Psikolojik olarak çok zararlıdır çünkü insanda vicdan denilen cihaz her zaman gizliden gizliye konuşur biz onu bazen bastırsak bile her daim o insaflıdır ve de doğruyu yapıp yapmadığını bilir ve konuşur

Bu noktadan tabii ki de ne için yaratıldığı belli olan ve de çalışma sistemini herkesin bildiği bu organı gerçekçi olmayan bir yolla tatmin etmek insanın vicdanını sürekli konuşturacak psikolojisine tesir edecektir

eneskaya6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Enes kaya
gün içinde kafanın bi işle meşgul olması lazım. boşta kalırsan ve enerjın yerinde olursa zor bırakırsın. kafanı bir şey ile mesgul et ya da bedensel yorul ondna sonra isteğin %50 azalır. hatta ilk 1 hafta kendini bişeyle hep yor cık dışarı koş spor yap hayvan gibi yapacak enerjın kalmasın kendini böyle alıştırmayı dene. enerjın yerinde olursa ve ev de boş vaktın olursa bırakmanın ıhtımalı çok düşük

Vatan.Delisi

80+ Bronze
Tamamen kurtulmak zor ancak azaltabilir sin zaten sokaklar kasap dükkanı gibi her yeri açık karşı cins olduğu sürece asla bırakamassın bu söylediklerime bile bazı şahıslar karşı çıkacaktır gerçek bu tabi isteyen istediğini kıyafeti giyer sonuçta laik bir ülke burası

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Arif
Tamamen kurtulmak zor ancak azaltabilir sin zaten sokaklar kasap dükkanı gibi her yeri açık karşı cins olduğu sürece asla bırakamassın bu söylediklerime bile bazı şahıslar karşı çıkacaktır gerçek bu tabi isteyen istediğini kıyafeti giyer sonuçta laik bir ülke burası
Evet burası laik bir ülke.

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Arif
evet başlıkta gördugunuz üzere bırakmıyorum ama neyi ? 31i nopefap denilen şey zararlı diyolar ama 31 yaptıkdan sonra o boşluk hissiyatına girip kalmak çok kötu bi his hiç yapmamak çok daha iyi ama öbür türlüde %50 kesim zararlı diyo evet önergelerinizi bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bundan nasıl kurtulucam kendimi kesip atsam olur mu ?
Kendini meşgul edecek bir şeyler bul ve çok takmamaya çalış. En önemlisi eğer dinin islam ise namaza falan başla emin ol seni çoğu bağımlı olduğun şeyden alı koyacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,992
Üyeler
147,810
Son üye
enskan16
Top Bottom