Neler Yeni

bisiklet önerisi

Junepma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Andaç Hilaloğlu
herkese merhabalar dağ bisikleti almayı düşünüyordum da amacım şehir içi gezmek sizce hangi bisikleti almalıyım? (Bütçem 1800 TL marka ve model belirtirseniz sevinirim.)

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Ben 2018 yazında bu bisikleti almıştım gayet memnunum. Dağlık alanlarda kullanırken hiç sıkıntı yaratmadı öneririm.

YnsEmre24

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
YUNUS EMRE
herkese merhabalar dağ bisikleti almayı düşünüyordum da amacım şehir içi gezmek sizce hangi bisikleti almalıyım? (Bütçem 1800 TL marka ve model belirtirseniz sevinirim.)
Hocam dağlık alanlarda çok işiniz yoksa trekking bisiklet almanızı şiddetle öneririm. Ben geçen sene mossodan aldım full shimano şey Çok az kullanabildim belimden dolayı daha önce dag bisikleti vardı performans artışı %75

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Şehir içi için dağ bisikleti çok yorar hibrit bisiklet bakabilirsin.

fgoren

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Fatih Gören
dağ bisikletini asfaltta sürmek biraz zorlayıcı gerçekten. şehir bisikleti bakabilirsin. bütçene göre carraro sportive 227 veya 225 öneririm. mosso lagerda serisi da iyidir. kadro boyunu boyuna göre seç internette önerilen ölçüler var. eğer daha büyük veya küçük alırsan diz ve bel problemleri yaşayabilirsin uzun kullanımda.

Junepma

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
Andaç Hilaloğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
dağ bisikletini asfaltta sürmek biraz zorlayıcı gerçekten. şehir bisikleti bakabilirsin. bütçene göre carraro sportive 227 veya 225 öneririm. mosso lagerda serisi da iyidir. kadro boyunu boyuna göre seç internette önerilen ölçüler var. eğer daha büyük veya küçük alırsan diz ve bel problemleri yaşayabilirsin uzun kullanımda.
çok sağ olun cevabınız için ama zaten yeni bisiklet sürmeye başlayacağımdan dolayı asffaltta gitmiycem hem zaten muğla da rögar kapaklarının biraz sıkıntı olduğunu düşünüyorum adamın biri ince teker bisiklet ile gezinirken bisiklet rögar kapağının içine düşmüş adamın yüzünde baya kırık oldu o yüzden dolayı ağır yaralandı

Def2easy59

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Emir yiğit galata
Dağ bisikleti şehir için yormuyor salcano ng 650 veya kron xc150 h.d öneririm

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular