Neler Yeni

Bisikleti satıp konsol alma fikri

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
pandemiden sonra hiç kullanmadığım salcano ng 777im var ufak tefek hataları dışında pek sıkıntısı yok hepsini yaptırıp satsam bisiklet ne kadar eder acaba ps4 veya xbox çekmeyi düşünüyorum aldırır mı eden para piyasayı bilen varsa

Asım Atlıhan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Asım
pandemiden sonra hiç kullanmadığım salcano ng 777im var ufak tefek hataları dışında pek sıkıntısı yok hepsini yaptırıp satsam bisiklet ne kadar eder acaba ps4 veya xbox çekmeyi düşünüyorum aldırır mı eden para piyasayı bilen varsa
Özelliklerini söylerseniz yardımcı olabilirim.

xTURANN

80+ Silver
XBOX Konsollar bitti bitecek, hatta sanırım TR Gibi belirli ülkelerde satışları durdurmuştu. Her türlü konsol, konsoldur. Gideri hala vardır fakat, PS4 - PS5'e yönelmenizi öneririm.

O Bisiklete de 4 - 7 arası bir fiyat istemeniz gerekli. Hem daha hızlı, hem de satılması açısından.

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Özelliklerini söylerseniz yardımcı olabilirim.
IMG_2562.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

XBOX Konsollar bitti bitecek, hatta sanırım TR Gibi belirli ülkelerde satışları durdurmuştu. Her türlü konsol, konsoldur. Gideri hala vardır fakat, PS4 - PS5'e yönelmenizi öneririm.

O Bisiklete de 4 - 7 arası bir fiyat istemeniz gerekli. Hem daha hızlı, hem de satılması açısından.
Konsoldan vazgeçtim gibi yarın yada ertesi gün sonuçlar açıklanıcak istediğim yer gelirse ipad 10. Nesil almayı düşünüyorum 6-7k ya satarsam bisikleti ipadi yarı fiyatına denk getiririm

Top Bottom