Neler Yeni

bisikletimin hidrolik yağı boşaldı yağ önerisi

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
Bianchi aspid 49 bisikleti duşta temizlerken ters çevirdim ve ön fren duvara takılıp basılı kalmış frenin boşaldığını düşünüyorum frenin markasını bulamadım üzerinde mineral oil yazıyor.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Shimano nün ürünlerine bakabilirsin

QWuiet

80+ Bronze
Shimano bak

69_27._

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Laith Alsalamah
Knk benim aynı bisiklet var şuanda .bisikleti ilk aldığımda fren patlaktı aradım aradım aynısını bulamadım yok.ama uygun bitane taktırdım belki işine yarar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Knk benim aynı bisiklet var şuanda .bisikleti ilk aldığımda fren patlaktı aradım aradım aynısını bulamadım yok.ama uygun bitane taktırdım belki işine yarar
1684870764079375508816.jpg

Son düzenleme:

K@dirr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
Kadir Çağlar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Knk benim aynı bisiklet var şuanda .bisikleti ilk aldığımda fren patlaktı aradım aradım aynısını bulamadım yok.ama uygun bitane taktırdım belki işine yararAlıntıyı görüntüle

Knk benim aynı bisiklet var şuanda .bisikleti ilk aldığımda fren patlaktı aradım aradım aynısını bulamadım yok.ama uygun bitane taktırdım belki işine yararAlıntıyı görüntüle
teşekkür ederim, frenin içindeki lastik yırtılmış galiba içindeki lastiği değişirsem sorunum çözülecek çözülmezse fren kolunu değiştiricem

69_27._

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Laith Alsalamah
teşekkür ederim, frenin içindeki lastik yırtılmış galiba içindeki lastiği değişirsem sorunum çözülecek çözülmezse fren kolunu değiştiricem
Knk sen bu bisikletle merdiven taramayı fln denedinmi?...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
997,846
Üyeler
157,985
Son üye
Honda CRX
Top Bottom