Neler Yeni

🔥İndirim BKMKİTAP'da harcamanı Pokus'la yap 50 TL nakit iade!

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
tel-kart-2x.png

Türk Telekom'un ön ödemeli kart hizmeti Pokus yeni kullanıcı çekme adımında büyyyük bir adım attı.
Pokus bkmkitap.com'da yapacağın 100 TL ver üzeri alışverişe %25 nakit iade ediyor.
1 ay içerisinde en fazla 50 TL iade alabilirsin. Her ay hakkın yenilenir.
Nakit iaden bir sonraki ay hesabına tanımlanır.
200 TL harca 50 TL indirimi kap! Bence harika bir kampanya olmuş. BKMKitap'ın yaptığı indirimlere ek bunu da birleştirdim mi, WP oluyor.
Bundan sonra BKMKitap alışverişlerimi şahsen Pokus ile yapacağım.

Kampanya sayfasına gitmek için
tıkla!

Pokus'u Google Play Store'da indirmek için
tıkla!
Pokus'u App Store'da indirmek için
tıkla!
rıjja: Güldür Güldür Show Pazarlıkçı skeci Bilal repliği.

Kaneki Ken

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,458
İsim
Fatih Ege Yıldırım
İlgilendiği Kategoriler
Anime , Bilgisayar , Kodlama
Güzel tanıtım eline sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,496
İsim
Diyarhan
Ya vallahi sevecem böyle işi sherlock ve poe yu aldıktan sonra indirim görmem. Hemde her birinden 2 tane aldım 150tl tutmuştu.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
250 TL ve üstü alışverişlerde YENİYIL25 kodunu kullanıp, üstüne bir de Pokus'la ödeme yaparsanız 250 TL'lik alışveriş 175 TL'ye geliyor. Kod hala aktif mi bilmiyorum, denemedim.

Aradığım kitapların neredeyse hepsinin stokları bittiği için kullanmayacağım şuan. Kampanya için teşekkür ederim.

Ilar

80+ Bronze
Kitap aldıktan sonra bu indirimi görmek biraz üzdü neyse kampanyalar baktım hemen pokus üyesi oldum. Bundan sonra pokus ile yaparım BKM kitap alışverişlerimi. Bu da biraz sponsorlu yorum gibi oldu :D:p

Squex

80+ Silver
Abi bi Kac gün önce 270tllik alışveriş yapmistim bkmden. Hala tedarik bekleniyor aşamasında keşke geç alsaydim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kitap aldıktan sonra bu indirimi görmek biraz üzdü
Tek seni değil herkesi üzdü. Ben de. 70 TL'ye kitap aldım. Bu anlaşmayı daha önce yapsalardı 3 kitap almak yerine 4 kitap alabilirdim.

Ilar

80+ Bronze
Abi bi Kac gün önce 270tllik alışveriş yapmistim bkmden. Hala tedarik bekleniyor aşamasında keşke geç alsaydim
Benim de BKM Kitap'tan ilk alışverişim yaklaşık 1 haftada ulaşıyormuş kitaplar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tek seni değil herkesi üzdü. Ben de. 70 TL'ye kitap aldım. Bu anlaşmayı daha önce yapsalardı 3 kitap almak yerine 4 kitap alabilirdim.
Kesinlikle 2 tane daha fazladan kitap alırdım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim de BKM Kitap'tan ilk alışverişim yaklaşık 1 haftada ulaşıyormuş kitaplar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kesinlikle 2 tane daha fazladan kitap alırdım.
Gereksiz atar yaptım. BKM'yi aradım siparişi iptal ettim. Dedim pokus'la alırım. Sonra baktım kitaplar zamlanmış. Yine aynı halt oldu. 15 TL lira için değmez bu yaptığım.

Ilar

80+ Bronze
Gereksiz atar yaptım. BKM'yi aradım siparişi iptal ettim. Dedim pokus'la alırım. Sonra baktım kitaplar zamlanmış. Yine aynı halt oldu. 15 TL lira için değmez bu yaptığım.
Eyvah! Geçmiş olsun. Keşke ilk olarak fiyatlara baksaydınız. Sherlock'un Romanlarının olduğu tek ciltli kitap bile ben satın aldıktan sonra 10₺ zam gelmiş. Neyse geçmiş olsun tekrarda. Başka fırsatlarda acısını çıkartırsın.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Eyvah! Geçmiş olsun. Keşke ilk olarak fiyatlara baksaydınız. Sherlock'un Romanlarının olduğu tek ciltli kitap bile ben satın aldıktan sonra 10₺ zam gelmiş. Neyse geçmiş olsun tekrarda. Başka fırsatlarda acısını çıkartırsın.
Ya bende şöyle bir şey var :D Aklıma bir şey gelince düşünemiyorum o şeyi sanki biri beni kontrol ediyormuş gibi yapıyorum direkt. Yani kendime karşıma gelemiyorum.

Ilar

80+ Bronze
Ya bende şöyle bir şey var :D Aklıma bir şey gelince düşünemiyorum o şeyi sanki biri beni kontrol ediyormuş gibi yapıyorum direkt. Yani kendime karşıma gelemiyorum.
O zaman kendi üzerinizde kendinize karşı gelmeye çalışın :D

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
@Dontaçhi Pokus ile Hayvan Mezarlığı'nı bedavaya getirdim. Miss! 😍

Top Bottom