Neler Yeni

🔥İndirim Blade Cooler Erkek Sprey Deodorant 150 ML + Arko Men Traş Seti 159,95TL

A_TURAN_A

80+ Bronze
Sakin olun beyler küçük olaylar için bu kadar kalp kırmaya değmez. İkiniz de karabüke gelin kahve içelim 🤭🙃

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
Sakin olun beyler küçük olaylar için bu kadar kalp kırmaya değmez. İkiniz de karabüke gelin kahve içelim 🤭🙃
Ben kimseyi kıracak bisey söylemedim dünde paylaştı onu söyledim.bunda bisey yok biri engelliyorum diyor diğeri başka bisey umurumda değil bunlar ama. ne demek boş adamsın demek dc gelsin herkes konuşalım.burda cevap vermekle olmuyor.tanimadiğin insanla saygılı konuşacaksın.bunu öğrenmemişler daha

A_TURAN_A

80+ Bronze
Ben kimseyi kıracak bisey söylemedim dünde paylaştı onu söyledim.bunda bisey yok biri engelliyorum diyor diğeri başka bisey umurumda değil bunlar ama. ne demek boş adamsın demek dc gelsin herkes konuşalım.burda cevap vermekle olmuyor.tanimadiğin insanla saygılı konuşacaksın.bunu öğrenmemişler daha
Boşverin çok uzadı konu, zaten şu sıralar herkes mutsuz hayat zorluğu aile problemleri ekonomik sıkıntı vs. Birde birbirinizi kırmayın geçmişi unutup bitirelim tartışmayı. Bir traş seti nelere yok açtı 🤭

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
Boşverin çok uzadı konu, zaten şu sıralar herkes mutsuz hayat zorluğu aile problemleri ekonomik sıkıntı vs. Birde birbirinizi kırmayın geçmişi unutup bitirelim tartışmayı. Bir traş seti nelere yok açtı 🤭
Keşke arkadaşlar kibar dil ile konuşsaydı.dc davet ediyorum yarın burda konuşan arkadaşları tanışalım bi https://discord.gg/wqy2c2mf

mkeskin0

80+
Çoluk çocuk ile uğraşıyoruz bana 800 odalı hoteli emanet ediyorlar teknik servisim elektrikçi olarak millet 1 çocuğuna sahip çıkamıyor.mod arkadaşlar ilgilensin.
Sanaldaki herkesi çoluk çocuk sanmanın kötü bir ön yargı olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmiştim hocam. Artistliğinizin yeri burası değil işinize gücünüze bakın.

Onur07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Onur
Sanaldaki herkesi çoluk çocuk sanmanın kötü bir ön yargı olduğunu acı bir tecrübeyle öğrenmiştim hocam. Artistliğinizin yeri burası değil işinize gücünüze bakın.
sıkıntı yok iş stresi fln.ben saygısızlık yapmadım bana yapıldı boş adamsın lafı ile.çok belalı adam tanıtım burdan böyle adamlar çıkmaz.dc gelsin tanıyalım dertleri neymiş anlayalim.yoksa uğraşcak değilim.çok gelen giden oldu böyle dc şaşırtan biri çıkmadı daha karşıma.

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
sıkıntı yok iş stresi fln.ben saygısızlık yapmadım bana yapıldı boş adamsın lafı ile.çok belalı adam tanıtım burdan böyle adamlar çıkmaz.dc gelsin tanıyalım dertleri neymiş anlayalim.yoksa uğraşcak değilim.çok gelen giden oldu böyle dc şaşırtan biri çıkmadı daha karşıma.
dostum sana öyle demesini savunmuyorum tabi ama bi indirimin birkaç kere paylaşılması olumsuz bir şey değil bence
misal ben dün senin attığın ilk konuyu görmedim ve bu konuyu görüp yararlandım, bi konunun birkaç kez açılmasının kimseye zararı olabileceğini düşünmüyorum

GirayHan

80+ Gold
beyler büyütecek bir konu yok ortada. ilk mesajda arkadaşa link varsa atın modları etiketleyelim çift konu olduysa kapatalım demiştim. bu cümlenin üstüne arkadaştan link bekledim atmasını fakat atmadı. dual konu açılmadı her konu ayrı olarak açıldı çünkü ilk açtığım konuda ürün stokları bitmişti ikinci açtığım konuda da ürün farklı modeldi ve stok vardı. Büyütecek bir şey yok burası kimsenin egosunu tatmin etme yeri değil. Burası fırsat konusu. Attığım fırsatları beğenmeyen almak istemeyen görmek istemeyen birileri varsa profilime girip beni engelleyebilir. Bunu yaparsa konu açtığım zaman ona bildirim gitmeyecektir. Bu kadar basit. Ayrıca kimse kimseyi tehtit etmesin herkes birbirine saygılı olsun lütfen.

GirayHan

80+ Gold
kacmaz40 kodu aktif.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,718
Üyeler
152,309
Son üye
mert12bao