Neler Yeni

BlueScreenView (ntoskrnl.exe)

EmreCliik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
...
Bilgisayarım windows 7 bundan 3 ay önce bilgisayarım kapandı ve tekrar açmaya çalıştığımda mavi ekran veriyor. Ekran parazitleniyordu. Bende videosunu çekip bir bilgisayarcıya sorduğumda ekran kartımın değişmesi gerektiğini söyledi. Rx570 aldım driverlarını kurdum. Lole girerken herhangi bir sorun vermiyor ama cs go valorant ve rustta harita yüklenme esnasında bilgisayar resetleniyor tekrar başladığında 1055 hatası veriyor ne yapmam lazım

EFI Shell

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,304
İsim
Semih Boran
Bilgisayarım windows 7 bundan 3 ay önce bilgisayarım kapandı ve tekrar açmaya çalıştığımda mavi ekran veriyor. Ekran parazitleniyordu. Bende videosunu çekip bir bilgisayarcıya sorduğumda ekran kartımın değişmesi gerektiğini söyledi. Rx570 aldım driverlarını kurdum. Lole girerken herhangi bir sorun vermiyor ama cs go valorant ve rustta harita yüklenme esnasında bilgisayar resetleniyor tekrar başladığında 1055 hatası veriyor ne yapmam lazım
Bilgisayarın özelliklerini yazabilir misiniz?

EmreCliik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
...
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

EmreCliik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
...
FX 6300 ile RX 570 darboğaz yapıyor. Ayrıca SSD iyi de kötü ve anakartta. Anakartta AMI APTIO 4 yerine AMIBIOS 8 var.
Ben zaten yeni kasa topluyorum şuan sadece işlemci almam gerek onu araştırıyorum. R5 2600 almayı düşünüyorum
b450m s2h
(2.8)16gb 3000mhz ram
rx570
500w powersupply

Şuanda bu sorunu düzeltebileceğim idare etmesi için bir çözüm yolu yok mu?
Bahsettiğiniz anakart olayı nedir?

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Hazar Günay
Özellikleri istemekten ziyade Mavi Ekran hatası aldığınız için Minidump dosyalarını istemek gerekli.

Başka bir şeyler olabilir bu hatanın altında. Ayrıntılı bakmak lazım.

EmreCliik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
...
Ben şu an oyunlara girebiliyorum windows 10 yaptım bilgisayarımı 150 fps te oynuyorum valo ve csgo yu. Rust a girmeye çalıştım tam oyuna katıldım düşük fpsden bir kere attı bir daha girmeye çalıştım siyah ekran oldu bende bilgisayarı resetledim bu seferde amd denetim masam gitti (driverları güncelledim w10 a geçince) şimdi yeniden yüklüyorum driverları

Top Bottom