Neler Yeni

Bluetooth Adaptöre İhtiyacım Var

zınlay_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih Eymen Yilmaz
Pc de oynamak için Dualsense alacağım. Kablosuz oynamak için geçikmesi düşük, ikide bir bağlantı sorunu yaşamayacağım bir bluetooth adaptöre ihtiyacım var. Kısa bir araştırma sonucu bu iki ürünü buldum. Kullandığınız ve tavsiye ettiğiniz ürünler var mıdır?
Link 1
Link 2

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Anonim Ankh
Almışken daha güncel kaliteli bir şey al, bir kere alıyorsun zaten, bir daha yüzüne bile bakmazsın, bluetooth kulaklık falan bağlarsın belki şimdi belki ilerde, bütçeni 400 TL'lere çıkarabilirsen bunu öneririm.
Kargoyla 410 küsür TL'ye geliyor.

zınlay_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih Eymen Yilmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almışken daha güncel kaliteli bir şey al, bir kere alıyorsun zaten, bir daha yüzüne bile bakmazsın, bluetooth kulaklık falan bağlarsın belki şimdi belki ilerde, bütçeni 400 TL'lere çıkarabilirsen bunu öneririm.
Çıkabilirim de güzel midir emin misin

grknylmzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Gürkan Samet Yılmazel
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
hb de var bir tane urun markasını unuttum ttech di sanırım oda kalitelidir sorun yasamazsın

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Anonim Ankh

zınlay_7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Salih Eymen Yilmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum Amazon prime olmasına rağmen en kötü 500 o da 17 temmuzda geliyor. 10 Temmuzda gelmesi için 900 tl oluyor. Yoksa aklıma yatmıştı :(((

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
597
İsim
Anonim Ankh
Dostum Amazon prime olmasına rağmen en kötü 500 o da 17 temmuzda geliyor. 10 Temmuzda gelmesi için 900 tl oluyor. Yoksa aklıma yatmıştı :(((
Ben de öyle olduğunu bilmiyordum, kusura bakmayın, sizi de yanlış yönlendirmiş oldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biraz daha araştırdım ve şu an bunu buldum, bu da çok iyi, kaliteli ve BT 5.3

Ama bu da yurt dışıymış. En azından kargo ücreti yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şöyle bir şey de varmış, uygun fiyatlı, markasını bilmiyorum, kaliteli bir şey olduğunu pek düşünmüyorum ama yorumlarda insanlar memnunmuş, bu yüzden belki buna da bakmak istersiniz.

Son düzenleme:
Top Bottom