Neler Yeni

Yardım Bluetooth hoparlörü bilgisayarıma bağlamamın bir yolu var mı?

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Yusuf Özdemir
Arkadaşlar, öncelikler merhaba. Elimde 2018-2022 aralığında bolca satılan f/p BTS-34 adlı bluetooth hoparlör var. Ben bu arkadaşı usb veya erkekden erkeğe ses kablosuyla bağlayıp kullanma şansım var mı? Usb ile bağladım. Aygıt yöneticisi görmüyor. Acaba iki ucu erkek olan 3,5 mm jak kablosu ile bağlayabilir miyim? Yoksa bilgisayara bluetooth alıcısı mı almam lazım? Bu aralar bayağı sıkışığım, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler!

Eminxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emin Öztürk
Arkadaşlar, öncelikler merhaba. Elimde 2018-2022 aralığında bolca satılan f/p BTS-34 adlı bluetooth hoparlör var. Ben bu arkadaşı usb veya erkekden erkeğe ses kablosuyla bağlayıp kullanma şansım var mı? Usb ile bağladım. Aygıt yöneticisi görmüyor. Acaba iki ucu erkek olan 3,5 mm jak kablosu ile bağlayabilir miyim? Yoksa bilgisayara bluetooth alıcısı mı almam lazım? Bu aralar bayağı sıkışığım, yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler!
Bluetooth Dongle almanız yeterli olur sanırım hocam.

YusufMir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
Yusuf Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Onun yeterli olduğunu biliyorum. Elimde diğer kablolar var. Biraz geç olduğu için karıştıramıyorum. Eğer yüzde yüz olur derseniz yarın için hazırlık yapıyorum deneyeceğim.

Top Bottom