Neler Yeni

Böyle bir pc buldum ama içindekiler nasıldır?

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Orasını bilmiyorum Ama Guardian Mini çok daha iyi bir kasa.
Teşekkür ederim tek renk olmasa bile senin dedigini dinlicem en kararsız kaldığım noktada bana yardım ettin bir yardımım dokunur ileride inşallah.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Teşekkür ederim tek renk olmasa bile senin dedigini dinlicem en kararsız kaldığım noktada bana yardım ettin bir yardımım dokunur ileride inşallah.
Rica ederim. Yardım etmene gerek yok :)

tab_enter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Tab+Enter

Gtx 1660 süper
Cylon pro
montaj ve windows ile almak istiyorum
Ama RAM ve SSD markasını hic duymadım güvenilir olma ihtimali kaç sizce? Maks bütçe 4750
kanka windwowsu kurmak çok kolay lisanslamakta böyle yerlerden alırsan sakın lisans ücreti ödeme 700-1500tl falan
deneme sürüm kuruyorlarsa kurdur yada kendin kur deneme sürümünü
bu videolar işine yarar
Windows 10 kurulumu uefi (usb)
Cracksiz , ücretsiz , programsız , yasal olarak lisanslanır bu videoylada yada internetten 100tl ye kadar key al

Tengola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Kayra sözbilen

Gtx 1660 süper
Cylon pro
montaj ve windows ile almak istiyorum
Ama RAM ve SSD markasını hic duymadım güvenilir olma ihtimali kaç sizce? Maks bütçe 4750
Fena değil sistemin kötü alanları=kasa 2 fanlı,16 gb ram değil 8 gb var ve oyun oyni caksan 240 gb ssd yetmez bence kendin topla pc ni ben kendim topladım tap istediğim özellikli istersen sana yardımcı olurum mesaj atman yeterli

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Fena değil sistemin kötü alanları=kasa 2 fanlı,16 gb RAM değil 8 gb var ve oyun oyni caksan 240 gb SSD yetmez bence kendin topla PC ni ben kendim topladım tap istediğim özellikli istersen sana yardımcı olurum mesaj atman yeterli

Sistem toplamayi gayet iyi biliyorum senin yardımına hic ihtiyacım yok ve zaten ram ve ssd yi ekstra alacağımı yazdım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fena değil sistemin kötü alanları=kasa 2 fanlı,16 gb RAM değil 8 gb var ve oyun oyni caksan 240 gb SSD yetmez bence kendin topla PC ni ben kendim topladım tap istediğim özellikli istersen sana yardımcı olurum mesaj atman yeterli

Ve kasa 2 fanlı değil 4 fanlı yazdıklarımızı okumamışsın belli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Zortlu
Teşekkür ederim iltifat ettin galiba :d
Yok sizi demedim bazı arkadaşlar babalarının maaşları 10 bin 20 bin gibi konuşup hiç bir şeyi beğenmeyip başkalarını da bu konuda üzüyorlar benim sevdiğim bir şey değil açıkçası.

Chan

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Can Öztürk
Yok sizi demedim bazı arkadaşlar babalarının maaşları 10 bin 20 bin gibi konuşup hiç bir şeyi beğenmeyip başkalarını da bu konuda üzüyorlar benim sevdiğim bir şey değil açıkçası.
Yok bende onu demedim sonunda begendiren biri cıkmış dediğiniz kisi ben oluyorum :d

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,453
Üyeler
140,202
Son üye
Riax
Top Bottom