Neler Yeni

Böyle bir şey mümkün mü?

Zechion

80+ Silver
Sınıftaki en yüksek notları alıp, dersteki tüm sorulara cevap verip, sınıftaki en fazla sayfa sayısına sahip olan defteri verip bu notları aldım. Böyle bir şey mümkün mü? Delirmek üzereyim. Yani bu notları niye aldığımı sorsalar açıklamam yok. Çünkü niye bu notları aldım ben de bilmiyorum.

Son düzenleme:

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
Ne var ki notunda

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,821
İsim
DefKot
Hocam 65 girmiş adam.
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 saat kredisi olan bir ders. OBP düşüyor.
Bi hareketin batmıştır hocaya düşük vermiştir, sorsaydın hocam niye böyle düşük verdiniz diye

Zechion

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bi hareketin batmıştır hocaya düşük vermiştir, sorsaydın hocam niye böyle düşük verdiniz diye
Okulun son haftası olduğu için gitmedim. Zaten önceki dönem de yaptığı bir hareketti. Aptalca bahaneler sunup duruyor. Pek takmayacağım.

Rulep

80+ Gold
Ulan ne palavracı adamsın mezuna kalan adamın e okul notlarıyla ne işi olur 3k yapmış bir de ÖSİXMSİDMSŞCÖSŞDŞSÖXŞSÖ

Zechion

80+ Silver
Ulan ne palavracı adamsın mezuna kalan adamın e okul notlarıyla ne işi olur 3k yapmış bir de ÖSİXMSİDMSŞCÖSŞDŞSÖXŞSÖ
:D
Canım sıkılmıştı biraz forumda uğraşayım demiştim. Yakalandım.

Rulep

80+ Gold
:D
Canım sıkılmıştı biraz forumda uğraşayım demiştim. Yakalandım.
Tyt 118 demen bir tık şüpheliydi ama onun üstüne dediğin çevrem de de aynısı olunca inanmamam için bir sebep kalmadı.

bu arada sözlülere 100 vermeliymiş uygulama sınav oluyor galiba tam bilmiyorum da onu hak ederek almışsındır

Zechion

80+ Silver
Tyt 118 demen bir tık şüpheliydi ama onun üstüne dediğin çevrem de de aynısı olunca inanmamam için bir sebep kalmadı.

bu arada sözlülere 100 vermeliymiş uygulama sınav oluyor galiba tam bilmiyorum da onu hak ederek almışsındır
Uygulamada sadece 70'i hak ederek aldım. Sözlümdeki bir tane 90 quiz sonucum. Diğer 65 ve 90 hakkında bir bilgim yok.

Rulep

80+ Gold
Uygulamada sadece 70'i hak ederek aldım. Sözlümdeki bir tane 90 quiz sonucum. Diğer 65 ve 90 hakkında bir bilgim yok.
burada hocaya sövsen de bir şey değişmeyecek hak etmediğini düşünüyorsan hocaya konuşmaktan başka bir çaren yok

Zechion

80+ Silver
burada hocaya sövsen de bir şey değişmeyecek hak etmediğini düşünüyorsan hocaya konuşmaktan başka bir çaren yok
Şimdi sınıfımdakilerle konuştum. Onların durumu benden de vahim. O yüzden pek uğraşmayacağım. Yardım ve tavsiye için teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,971
Üyeler
149,115
Son üye
mustafakiilic1
Top Bottom