Neler Yeni

Yardım BORSAYA BAŞLAMAK İSTİYORUM NASIL GİREBİLİRİM

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Ali Mert Okuducu
Girme :D Şaka bi yana vergi muhabbeti dönmeye başladığından beri borsa baya bi düşüşte. Çıktım ben paramı çekip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gurkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Girme :D Şaka bi yana vergi muhabbeti dönmeye başladığından beri borsa baya bi düşüşte. Çıktım ben paramı çekip.
bır tanıdıgım servetını borsadan kazandı bende uc bes bısey kazanmak ıcın gıremk ıstıyorum

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
nasil vergi hocam bu aldigimiz hisse senetleri vb icin artik vergi mi ödüyoruz yoksa farkli borsa mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bır tanıdıgım servetını borsadan kazandı bende uc bes bısey kazanmak ıcın gıremk ıstıyorum
cok kolay degil hocam o parami atayim zengin olayim degil o olay baya uzun surer

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gurkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
nasil vergi hocam bu aldigimiz hisse senetleri vb icin artik vergi mi ödüyoruz yoksa farkli borsa mi

cok kolay degil hocam o parami atayim zengin olayim degil o olay baya uzun surer
acelem yok zaten bu ıslerın zaman gerektırdıgını bılıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Abdullah Akman
Dostum Malesef eskisi gibi değil ama illede giricem diyorsan temettü payı veren hisseleri tercih edebilirsin.Ytd

Starlex

80+ Bronze
Koçum benim borsaya yeni girenleri yerler HAM yaparlar o yüzden sen daha az riskli bir işe yatırım(altın gümüş gibi) yapıp borsayı iyice araştır gireceksen öyle gir araştırdıktan sonra buraya gelip sormaya bile kalkmaz dahada (yatırım tavsiyesi değil) diye yutturup bize bile öğretirsin

AliMert37

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
433
İsim
Ali Mert Okuducu

Aynen vergi gelecek diye bı muhabbet döndü. 2 ayda 450den 630a çıkan hisse 2 günde ettirdiği kârı batırdı. 1klik bı hisse bıraktım kalan parayı çektim komple

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
acelem yok zaten bu ıslerın zaman gerektırdıgını bılıyorum
hisse senedi tarzi şeyler alacaksan midas ya da banka hesabin olmasi gerekiyor kripto para almak istersen kripto uygulamasi gerekiyor bunlarda da hesap açmak icin 18 yaş üstünde olman gerekiyor kalan kısım biraz analiz işi

Connex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
326
İsim
Emirhan
Discord
ConneX#1905

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Arda
Aynen vergi gelecek diye bı muhabbet döndü. 2 ayda 450den 630a çıkan hisse 2 günde ettirdiği kârı batırdı. 1klik bı hisse bıraktım kalan parayı çektim komple
çok saçma zimbirti olmus bir keresinde de akbank benden sebepsiz yere hesabimdaki tum parayi cekti ac kalmistim o gunden beri ugrasmiyorum hisseyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Gurkan
hisse senedi tarzi şeyler alacaksan midas ya da banka hesabin olmasi gerekiyor kripto para almak istersen kripto uygulamasi gerekiyor bunlarda da hesap açmak icin 18 yaş üstünde olman gerekiyor kalan kısım biraz analiz işi
kripto icin hangı uyglamayı kullanabılırım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,477
Üyeler
149,738
Son üye
CanGöll_0
Top Bottom