Neler Yeni

Boşta %100 GPU Kullanımı RX 590

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Hüseyin
Normalde hiçbir şey yapmazken ekran kartım 33 watt tüketiyordu, dün bu değerin 66 watt olduğunu gördüm ve GPU kullanımına baktım, GPU kullanımının %100 olduğunu fark ettim. Görev yöneticisinde GPU'yu kullanan bir uygulama görünmüyor ama Radeon Software %100 kullanıldığını söylüyor. Bunun sürücülerden kaynaklanabileceğini düşünerek DDU'yla güvenli modda ekran kartı sürücülerini kaldırdım ve WHQL olan sürücüyü (Adrenalin 21.10.2 Recommended 10/25/2021) kurdum ama sorun çözülmedi. Windows Security'yle tam tarama yaptım bir şey bulamadı, Malwarebytes'la da tarattım yine bir şey bulamadı.

Screenshot_6.png

Screenshot_10.png

Screenshot_7.png

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,227
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
Normalde hiçbir şey yapmazken ekran kartım 33 watt tüketiyordu, dün bu değerin 66 watt olduğunu gördüm ve GPU kullanımına baktım, GPU kullanımının %100 olduğunu fark ettim. Görev yöneticisinde GPU'yu kullanan bir uygulama görünmüyor ama Radeon Software %100 kullanıldığını söylüyor. Bunun sürücülerden kaynaklanabileceğini düşünerek DDU'yla güvenli modda ekran kartı sürücülerini kaldırdım ve WHQL olan sürücüyü (Adrenalin 21.10.2 Recommended 10/25/2021) kurdum ama sorun çözülmedi. Windows Security'yle tam tarama yaptım bir şey bulamadı, Malwarebytes'la da tarattım yine bir şey bulamadı.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Oyunlarda bir performans kaybı var mı ?
bir de görev yöneticisinde performansdaki ekran kartı sıcaklığıyla radeon daki aynı mı?
bi ara benim radeon da sapıtmıştı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Hüseyin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunlarda performans kaybı var mı pek emin değilim ama görev yöneticisindeki sıcaklıkla uygulamadaki sıcaklık aynı.

Aron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Eren Senol
Hocam mining virüsü bulaşmış olabilir. Technopatta böyle bir sorun yaşayan birisi vardı. Malwarebytes ile tarama yaptıktan sonra sorunu düzelmişti. Deneyin isterseniz.

FyeLowie

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
482
İsim
ali uyar
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri