Neler Yeni

Bozuk telefonumdan verilerimi nasıl kurtarabilirim ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Ali Kırımlı
Telefonlardan pek anlamıyorum, geçenlerde telefonum elimden düştü ve ses, görüntü, titreşim, ve muhtemelende dokunmatik gitti (neyin sebep olduğunu bilmiyorum bildirim led ışığı yanıyor fakat hiç bir şey gelmiyor internette Note 5 damla sorunu olarakda geçiyor). Verlierimi almak istiyorum ama bir USB yardımıyla bilgisayarıma bağladığımda gözükmüyor (Bilgisayarı herhangi bi aygıt takıldığında gelen o geri bildirim sesi geliyor fakat Bu bilgisayarda gözükmüyor). Verilerimi nasıl kurtarabilirim ? (Telefonum Samsung Note 5)

Ragnar Adamdır

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,223
İsim
Efecan
Çok değil 1 hafta önce benimde telefonum düştüğü için herhangi bi yanıt alamıyordum çoğu şeyi denedim olmadı 300 TL verip servise yollamak zorunda kaldım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok değil 1 hafta önce benimde telefonum düştüğü için herhangi bi yanıt alamıyordum çoğu şeyi denedim olmadı 300 TL verip servise yollamak zorunda kaldım
Servis böyle ekran kırılması durumlar da çoğu zaman format atmadan geri gönderiyor tamirli halde o yüzden gönderdim zaten veriler içinde kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Mehmet Ali Kırımlı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Servis böyle ekran kırılması durumlar da çoğu zaman format atmadan geri gönderiyor tamirli halde o yüzden gönderdim zaten veriler içinde kalıyor.
anladım ustam bakarım ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom