Neler Yeni

Brawl Stars Supercell ID

Gosuge

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
DİO
Arkadaşlar telefondaki brawl stars hesabını açtım supercell ıd ye baktım e posta yerinde sfirstmail.com diye bir mail var fakat bu benim e postam değildi böyle bişey olamıyacağını düşünüp e postada biraz gezindim altlarda ^Supercell ID Eposta değiştirme^ diye bişey gördüm birisi e postama erişip almış ama benim e postam 2 doğrulamalı 1. telefon numarası 2.telefona kod geliyor bunu gördüm sonrada supercell ıd den çıkış geldi aklıma ama google play games bağlı olması lazımki yeniden erişebileyim fakat google play games böyle gözüküyoır ne yapacığımı bilemedim????

Ekler

• WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.29.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.29.jpeg
    86.3 KB · Hit: 131
  • WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.28.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.28.jpeg
    101.8 KB · Hit: 120
  • WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.29 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-09 at 21.35.29 (1).jpeg
    94 KB · Hit: 98

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Satürn

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Elvan kocer
Arkadaşlar telefondaki brawl stars hesabını açtım supercell ıd ye baktım e posta yerinde sfirstmail.com diye bir mail var fakat bu benim e postam değildi böyle bişey olamıyacağını düşünüp e postada biraz gezindim altlarda ^Supercell ID Eposta değiştirme^ diye bişey gördüm birisi e postama erişip almış ama benim e postam 2 doğrulamalı 1. telefon numarası 2.telefona kod geliyor bunu gördüm sonrada supercell ıd den çıkış geldi aklıma ama google play games bağlı olması lazımki yeniden erişebileyim fakat google play games böyle gözüküyoır ne yapacığımı bilemedim????
Hocam geçmiş olsun

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
549
İsim
Furkan Güven
sanırım destekten hesabınızı çekmiş

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Satürn

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Satürn
adam ne diyor siz ne muhabbeti yapıyorsunuz konuda
eposta bir kere değiştirildi mi alamazsın o epostaya erişemediğin sürece yani alamazsın çok büyük ihtimalle hocam

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Desteğe yaz knk.

k3rems

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
kerem
Yardım ve Destek, Son Günlerde Türkiye'de de Aktif Olarak Hareketlenmeye Başladı. Kaybolan Hesabı Geri Alma Olayı Falan Hızlandı. Bende Geçenlerde Kaybolan 2 Eski Hesabımı Bu Şekilde Kurtardım. Senin Hesabını Çalan X Kişiside Hesabını Kendi Kayıp Hesabı Olarak Tanıtmış Olabilir. Böyle Bir Durum İçin Muhtemelen Yardım ve Destek Kısmına Girip, Sohbet Başlatman Lazım. Bazı Kategoriler Çıkacaktır. ''Hesap'' Yazanı Seç. Daha Sonra ''Hesabım Başkasının Elinde'' Gibisinden Bir Seçenek Çıkacaktır. Ona Tıkla Sonra Senden Hesabın ile İlgili Birtakım Bilgiler İsterler. Gerekli Bilgileri Verdikten 6-7 Saat Sonra, Supercell Türkiye Ekibinden Herhangi Bir Mesaj Alacaksın. Hesabı Kaydetmek İstediğin Yeni E-Posta Adresini Yazmanı Falan İsteyecekler, Halledersin Orayı. Fakat Sık Sık Oyunu Kontrol Et Çünkü Yardım ve Desteğin Cevap Vermesinin Üzerinden Bir Saat Geçtiği Zaman Sohbet Sıfırlanıyor, Herşeyi Tekrar Yapman Gerekiyor. Ben Kayıp Hesaplarımı Böyle Aldım, Daha Önce Hiç Hesabım Çalınmadığı İçin Bildiklerimi Anlattım. Umarım Yardımcı Olabilmişimdir. :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,083
Üyeler
156,883
Son üye
Kokorec
Top Bottom