Neler Yeni

Bu 2 anakarttan hangisini satmalıyım?

Merhaba arkadaşlar elimde asus rog strix b550-f wifi ile msi mpg b550 gaming edge wifi var bu 2 anakarttan hangisini satmalıyım

Asus olan Bluetooth sorunu yüzünden garantiye gitti bir dönem, sorunu çözüldü ama tekrarlıya biliyor sanırım yazılımla alakalı

Son düzenleme:

matrax33

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Tayfun Çetin
İkisi de hemen hemen aynı ayarda kartlar. Ben msi'in bios'unu daha çok seviyorum Asus'u satardım.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
İkisi de hemen hemen aynı ayarda kartlar. Ben msi'in bios'unu daha çok seviyorum Asus'u satardım.
Aynen aslında ikiside aynı anakartlar asus aslında daha çok hoşuma gidiyor ama onun Bluetooth una güven olmuyor kafasına göre bozulup geri düzelebiliyor sanırım asusu satıcam ama çok kararsız kalıyorum ikisine de kıyamıyorum 😢

Kyles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
753
İsim
Caner
Aynen aslında ikiside aynı anakartlar asus aslında daha çok hoşuma gidiyor ama onun Bluetooth una güven olmuyor kafasına göre bozulup geri düzelebiliyor sanırım asusu satıcam ama çok kararsız kalıyorum ikisine de kıyamıyorum 😢
Asusa on yargınız varsa tuf b550m wifii nin Bluetooth da herhangi bi problem yaşamadım 3 aydır kullanıyorum. kulaklıkta bile 10 metre ilerisine kadar güzel performansı var memnunum. Sizin için eksisi olur mu bilmiyorum ama msi'in İstanbul'daki teknik servisi berbat Herseyi kullanıcı hatası olarak geri gönderiyorlar o yüzden özellikle asus aramisligim bile var

Asusa on yargınız varsa tuf b550m wifii nin Bluetooth da herhangi bi problem yaşamadım 3 aydır kullanıyorum. kulaklıkta bile 10 metre ilerisine kadar güzel performansı var memnunum. Sizin için eksisi olur mu bilmiyorum ama msi'in İstanbul'daki teknik servisi berbat Herseyi kullanıcı hatası olarak geri gönderiyorlar o yüzden özellikle asus aramisligim bile var
Asus servisinden memnunum ve içime sinerek aldığım bir anakarttı fakat kart Bluetooth yüzünden servislik oldu hatta ikinci kez de gidicekti de az daha kendiliğinden çözüldü sorun

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
1604241100947.png

Aşağı yukarı eşitler.

Ancak ben tercih yapsaydım MSI tercih ederdim (servis vb konusunda iyiler)

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Enver Eryalçın
Asus b550-f satma sakın taş gibi anakart buz gibi ve msi gibi yazılım sorunları yok sakın asus b550-f satayım deme üzülürsün sonra fiyatı en çok değer kazanan anakartlardan birisi ben b550-e 2200 aldım 4500-5000tl ederi var şuan sıfırı ve ben bu anakartı 2700tl den aşağı bırakmam overclock da inanılmaz performans veriyor sıvı soğutma al kaliteli bir şey çok az biliyorsan bile rahat boost frekansın üzerine 300-400mhz arttırabiliyorsun tüm çekirdekleri. MSI da bunu yapsan bile 55-60 dereceyi görüyor anakart vrm bölgesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asus servisinden memnunum ve içime sinerek aldığım bir anakarttı fakat kart Bluetooth yüzünden servislik oldu hatta ikinci kez de gidicekti de az daha kendiliğinden çözüldü sorun
Bluetooth nasıl bozuluyor knk benim ki taş gibi çalışıyor?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,590
İsim
Hacı
Msı ı satardım.

mythrowib

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar elimde asus rog strix b550-f wifi ile msi mpg b550 gaming edge wifi var bu 2 anakarttan hangisini satmalıyım

Asus olan Bluetooth sorunu yüzünden garantiye gitti bir dönem, sorunu çözüldü ama tekrarlıya biliyor sanırım yazılımla alakalı
Aşağı yukarı eşit diye biliyorum ben olsam şahsen msi i satardım.rog daha çok hoşuma gidiyor burda aslında birazda sizin tercih yapmaniz lazım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
MSI sat bence

Top Bottom