Neler Yeni

bu 2.el sistem alınır mı?

liltalha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Talha

çok fazla kararsız kaldım ilan sahibi ile görüştüm 3 ay önce mayıs indiriminde aldığını söyledi hiç kullanmamış söylediğine göre hobi olarak al sat yapıyormuş.
benim kafamı karıştıran düşünce hem nede olsa ikinci el olması ve 2. sistemin işlemcisinin daha iyi olması 3000 tl fark ile hem sıfır bir sistem almış olacağım hemde işlemci olarak daha iyi olmuş olacak sizin düşünceniz nedir? not:bilgisayar satın alma maratonundayım son 1 haftadır takıntılı biriyimdir çok fazla araştırıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim önerilere açığım

5imple

80+
saahibinde deki ile internetteki arssındaki fark fazla ve neredeyse sistem özellikleri aynı

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
kilan embappe

Roex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Berat Özdemir

çok fazla kararsız kaldım ilan sahibi ile görüştüm 3 ay önce mayıs indiriminde aldığını söyledi hiç kullanmamış söylediğine göre hobi olarak al sat yapıyormuş.
benim kafamı karıştıran düşünce hem nede olsa ikinci el olması ve 2. sistemin işlemcisinin daha iyi olması 3000 tl fark ile hem sıfır bir sistem almış olacağım hemde işlemci olarak daha iyi olmuş olacak sizin düşünceniz nedir? not:bilgisayar satın alma maratonundayım son 1 haftadır takıntılı biriyimdir çok fazla araştırıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim önerilere açığım
Vatandan sıfır almanı öneririm arıza durumunda garantide başın ağırır

DR. BİYOLOJİ

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,735
İsim
kilan embappe

Parca kalitesi olsun performans olsun, sıfır olması olsun tartışmasız Vatan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,467
Üyeler
156,781
Son üye
erdemmiss
Top Bottom