Neler Yeni

Bu 4 Modelden Sizce Hangisi?

inclr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak inceler
Arkadaşlar merhabalar, 24 inç ips maksimum 5000-5500 TL'ye kadar bir monitör düşünüyorum. Sistemim R5 5600-Asus 6700xt dual. Aklımda HP Omen 25i, Gigabyte G24f-2, AOC 24GS2PU/BK ve Dell G2422HS modelleri var. Sizce bu modellerden hangisi ya da başka model var mıdır önerebileceğiniz? Omen ile alakalı tek sıkıntım pivot özelliğinin olmaması ve ayağının kısa kalması. Boyum uzun olduğu için sorun olur mu diye düşünüyorum. Gigabyte'ın bu modeli ofiste var güzel de ama diğerleri nasıldır bilemediğim için direkt onu almadım. Bu arada evde oyun+günlük kullanım dizi, film vs için kullanacağım.

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
745
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Gamebooster 280hz alıp bir tane de north bayou f80 alırsan çok memnun kalırsın. Fast IPS vs. olması çok. MPRT 1ms vs. Kendim aldım ve Burak Şolt da beğendi. Rakipleri minimum 7k

inclr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak inceler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamebooster pek tercih edeceğim bir marka değil hocam, teşekkür ederim yine de öneriniz için.

inclr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak inceler
Omen 25i en üstün seçenektir.
Evet hocam ben de araştırmalarımda bu sonuca vardım ama ayağının kısa olması ve pivot olmaması düşündürüyor sadece, hem masam çok uzun değil hem de benim boyum uzun.

Lory

80+
Evet hocam ben de araştırmalarımda bu sonuca vardım ama ayağının kısa olması ve pivot olmaması düşündürüyor sadece, hem masam çok uzun değil hem de benim boyum uzun.
Kısa olması masan küçükse işine gelir işte.
Pivot yok ama yukarı aşşağı desteği var.

GalaxySal450

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
542
İsim
Nazım
İlgilendiği Kategoriler
Çevre Birimleri (Klavye, Mouse/Mousepad)
Pivot icin Omen 25i modelinden feragat etmeni asla onermem.

Illa pivot dersen LG 24GN65R-B var. Ama bil ki, Omen 25i'den her turlu daha kotudur!

inclr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Burak inceler
Pivot icin Omen 25i modelinden feragat etmeni asla onermem.

Illa pivot dersen LG 24GN65R-B var. Ama bil ki, Omen 25i'den her turlu daha kotudur!
25i'yi teknosadan sipariş verdim ayın 23 ünde hocam. Ama ayın 7 si teslim gösteriyor sagolsunlar UPS ile gönderdikleri için. Umarım başına bir şey gelmez kargoda

Top Bottom