Neler Yeni

Bu akaryakıt zamları nereye gidecek artık biri dur demeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Dolar 18 TL'ye brend petrol varil fiyatı 145$ a geldiğinde benzin lt fiyatı 13.75 TL iken. Nasıl utanmadan dolar ve varil fiyatı yükseldi ondan zam yapıyoruz diyorlar.güncel dolar 15.32tl varil fiyatı 112.6 $ şuan ama benzin 21.3 tl. Bunu neden sorgulayan yok hükümet kanadından ülkece ivmeli bir şekilde batıyoruz resmen!.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
market fiyatlarından hobilere ulaşım ücretlerine her şeye etki ettiğini insanlar anlasa belki tepki verecek
geçtiğimiz yaz ayda 2-3bin km sadece gezerek yapıyodum şu an ayda 400 km yaparsam marketten kısmam gerekiyor max 350 yapabiliyorum :')

Lorent

80+
Dolar 18 TL'ye brend petrol varil fiyatı 145$ a geldiğinde benzin lt fiyatı 13.75 TL iken. Nasıl utanmadan dolar ve varil fiyatı yükseldi ondan zam yapıyoruz diyorlar.güncel dolar 15.32tl varil fiyatı 112.6 $ şuan ama benzin 21.3 TL. Bunu neden sorgulayan yok hükümet kanadından ülkece ivmeli bir şekilde batıyoruz resmen!.
siz z kuşağı hep böylesiniz ne şükür var ne bir şey yav benim zamanımda ben okula yüreyerek giderdim her gün 30 km ozaman iktidarda adnan menderes vardı siz z kuşağı çok değişiksiniz ne diyeyim az şükür edin cehape döneminde telefon yoktu bugün telefon var herkeste şükür edin dolar şuan 15 tl dolar 20 tl olduktan sonra sıfır atacaz şaakkkkk 2 tl olacak sonra 2023 gelecek ve süper güç

Son düzenleme:

it's me

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
110
İsim
Mert
Dolar 18 TL'ye brend petrol varil fiyatı 145$ a geldiğinde benzin lt fiyatı 13.75 TL iken. Nasıl utanmadan dolar ve varil fiyatı yükseldi ondan zam yapıyoruz diyorlar.güncel dolar 15.32tl varil fiyatı 112.6 $ şuan ama benzin 21.3 TL. Bunu neden sorgulayan yok hükümet kanadından ülkece ivmeli bir şekilde batıyoruz resmen!.
hocam halk olarak bir tepki vermeyip koyun gibi durduğumuz süree hibir şey değişmez

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,884
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Siyaset olmasın ama az kaldı her şey çözüme kavuşacak sabır geliyor bu gençlik

Farway

80+ Silver
Sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl aydınlanacak 3 müteahitin şirketleri, nasıl aydınlanacak binlerce odalı saraylar!

TRaJeDy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Nuri Tarık DAYAN
siz z kuşağı hep böylesiniz ne şükür var ne bir şey yav benim zamanımda ben okula yüreyerek giderdim her gün 30 km ozaman iktidarda adnan menderes vardı siz z kuşağı çok değişiksiniz ne diyeyim az şükür edin cehape döneminde telefon yoktu bugün telefon var herkeste şükür edin
Hahaha mı yaparak güleyim, nasıl güleyim bilemedim 🤭🤭🤭🤭

Lorent

80+
Hahaha mı yaparak güleyim, nasıl güleyim bilemedim 🤭🤭🤭🤭
siz z kuşağı böylesiniz ne şükür var ne inanç z kuşağı ataist dolu yaw bu ataistler harbi allahsız , suriyeli kardeşlerimizi bile dışlıyorsunuz ayıptır benzin isterse 30 tl olsun ben 100 tlik alıyorum hep önemli değil o yüzden soğan ekmek yerim gerekirse önemli değil hayinlik yapmayın yow
dolar 15 tl şuan 20 tl olduktan sonra bı sıfır atacaz şakkkkkkkk 2 tl daha ne istiyorsunuz ataistler ?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Muhammet budak
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Durrrrr
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dedim Kanka
müthiş bir mizah anlayışınız var gerçekten.

işte ülkemizin tablosu bu kimse tepki göstermeyi dahi bilmiyor ülkemizin ne kadar vahim ciddi bir durumda olduğunun farkında bile değilsiniz. Hepimiz aynı gemideyiz farkında mısınız?

düşük konut kredisini ve kur korumalı mevduatın giderini bir şeyler ile karşılamaları lazım. Bir de varil fiyatı 103 dolar 112 de değil :D
aynen öyle be bilader hadi dolar 10 lira bandında olsa içim yanmayacak ama durmuyor ki eee nereye yaradı mevduat işlemleri.

Top Bottom