Neler Yeni

Bu araç sizce alınır mı ?

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan Ceylan
Arabacı arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bütçemiz çok yok otomatik vites araba istiyoruz sarı sitede gezerken evimizin yakınında bir galeri de şöyle bir araç gördüm hasar kaydı yok ama expertizinden çok anlamıyorum anlayan arkadaşlar söyleyebilir mi ne yazıyor onu bile tam olarak okuyamadım araç km si 165.000 2010 model ve otomatik tam bize göre sizce alınır mı ya da daha iyi tercihleriniz var mı ?
resim_2024-04-24_021929926.png

Ekler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    207.9 KB · Hit: 49

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat
Arabacı arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bütçemiz çok yok otomatik vites araba istiyoruz sarı sitede gezerken evimizin yakınında bir galeri de şöyle bir araç gördüm hasar kaydı yok ama expertizinden çok anlamıyorum anlayan arkadaşlar söyleyebilir mi ne yazıyor onu bile tam olarak okuyamadım araç km si 165.000 2010 model ve otomatik tam bize göre sizce alınır mı ya da daha iyi tercihleriniz var mı ?Alıntıyı görüntüle
Komple boyalı kaput değişen

Sakın.

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Komple boyalı kaput değişen

Sakın.
Kanka çok net söyledin neden ki kaput değimiş yürüyeninde ve motorunda sorun yok diye yazmışlar ilanda ayrıca fiyatı yazmamışım ama 425 bin lira istiyorlar bu araçların diğer ilanlarına göre çok daha ucuz yazılmış

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat
Kanka çok net söyledin neden ki kaput değimiş yürüyeninde ve motorunda sorun yok diye yazmışlar ilanda ayrıca fiyatı yazmamışım ama 425 bin lira istiyorlar bu araçların diğer ilanlarına göre çok daha ucuz yazılmış
Kanka kaput değişmiş önden sağlam yemiş belli komple boyalı kim bilir kaç kazaya karıştı

Mr. A.G.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Arda Can
Arabacı arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Bütçemiz çok yok otomatik vites araba istiyoruz sarı sitede gezerken evimizin yakınında bir galeri de şöyle bir araç gördüm hasar kaydı yok ama expertizinden çok anlamıyorum anlayan arkadaşlar söyleyebilir mi ne yazıyor onu bile tam olarak okuyamadım araç km si 165.000 2010 model ve otomatik tam bize göre sizce alınır mı ya da daha iyi tercihleriniz var mı ?Alıntıyı görüntüle
Sağ sol ön şase podye yamuk uzak durun şase podye işlemli araç alınmaz bunlar işlem bile yaptırmamış daha

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan Ceylan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sağ sol ön şase podye yamuk uzak durun şase podye işlemli araç alınmaz bunlar işlem bile yaptırmamış daha
tamir bile görmemiş yani yamuk haliyle duruyor diyorsunuz araçta yaptığı kaza sigortaya bildirilseydi muhtemelen ağır hasar kaydı da yazılırdı muhtemelen o zaman

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,409
İsim
uwu
araç işlemli satması zor olur max bütçen ne kadar bide sedan/ticari düşünür müsün

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Ensar Polat

G0KHAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Gökhan Ceylan
uğraştığın için sağol öncelikle kanka bu araçlardan sordum çevreme ama yedek parça sorunu olduğu söyleniyor birde manuel de olabilir sorun değil bu araç sorun çıkarmaz parçası bulunur diyorsan pazarlıkla fiyat kırılır bence

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
taha
2010 otomatik titanium x olanı vardı bende. Bu araç trend modeli araçla baya oynanmış gibi duruyor. Jantlar replika komple boyalı ve kazası var. Prensip gereği galeriden kesinlikle araç almam. Kısaca bu aracı tavsiye etmiyorum. Bu model hakkında soruların olursa yardımcı olurum

Top Bottom