Neler Yeni

Bu Ayakkabıyı Aldım Sizce Nasıl?

Critaes

80+ Bronze
Merhaba,
2-3 Haftadır ayakkabı arıyorum fakat beğendiğim hiçbir ayakkabıda numara bulamıyorum resmen piyasada ayakkabı yok cidden. Puma'nın sitesine girerseniz günlük ayakkabıların çoğunda 2-3 beden var. Adidas da keza öyle. Ve 1 hafta önce baktığım bir ayakkabı vardı 1000 tl den 1500 tl olmuş ben de bugün indirimde gördüğüm bir modele direkt atladım satın aldım.
Aldığım ayakkabıyı linkledim, sizce iyi bir tercih mi? Nike Court Vision gibi alternatif modeller de vardı fakat benim ilgimi çekmiyor o modeller. Günlük kombinlere gider mi sizce bu ayakkabı? Görüşlerinizi bekliyorum.

Linki: https://www.sneaksup.com/puma-suede-triplex-denim-383798-02

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Kadir Özdemircioğlu
Kanka şahsen ben bu tarz basık ayakkabıları sevmiyorum ayağım büyük olduğu için. Ama rahat ve şık gibi duruyor. Hayırlı olsun

Beren

80+ Gold
Güzel ayakkabı.
Ben bu fiyat aralığında direkt Vans old skool alırdım ama sen beğendiysen sikinti yok 👍

snowless

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Mustafa Ödemiş
Merhaba,
2-3 Haftadır ayakkabı arıyorum fakat beğendiğim hiçbir ayakkabıda numara bulamıyorum resmen piyasada ayakkabı yok cidden. Puma'nın sitesine girerseniz günlük ayakkabıların çoğunda 2-3 beden var. Adidas da keza öyle. Ve 1 hafta önce baktığım bir ayakkabı vardı 1000 TL den 1500 TL olmuş ben de bugün indirimde gördüğüm bir modele direkt atladım satın aldım.
Aldığım ayakkabıyı linkledim, sizce iyi bir tercih mi? Nike Court Vision gibi alternatif modeller de vardı fakat benim ilgimi çekmiyor o modeller. Günlük kombinlere gider mi sizce bu ayakkabı? Görüşlerinizi bekliyorum.

süet ayakkabı pismanlıktır. asla önermem

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Güzel ayakkabı.
Ben bu fiyat aralığında direkt Vans old skool alırdım ama sen beğendiysen sikinti yok 👍
Vans ayakkabılar görünüş olarak güzel fakat hiç rahat değiller, aynı şey converse için de geçerli.
süet ayakkabı pismanlıktır. asla önermem
Bundan önce birkaç tane daha puma suede model süet ayakkabım vardı bir sıkıntı yaşamadım ben şahsen. Pişman olunası tarafı nedir?

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,536
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Merhaba,
2-3 Haftadır ayakkabı arıyorum fakat beğendiğim hiçbir ayakkabıda numara bulamıyorum resmen piyasada ayakkabı yok cidden. Puma'nın sitesine girerseniz günlük ayakkabıların çoğunda 2-3 beden var. Adidas da keza öyle. Ve 1 hafta önce baktığım bir ayakkabı vardı 1000 TL den 1500 TL olmuş ben de bugün indirimde gördüğüm bir modele direkt atladım satın aldım.

nike quest 4e bakabilirsin ben memnunum 660tl idi en son

Dahası  
Reaksiyon skoru
301
İsim
Kemal Can Kaltsak
Merhaba,

lumberjack aldım 2 gün önce görsem bunu alırdım be

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,902
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Twitter
AvciSerhatCan
Facebook
serhatcanavci
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Güzel duruyor ama pahalı sanki. :)

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Baya hoş bence, zevkli bir seçim.

Critaes

80+ Bronze
Baya hoş bence, zevkli bir seçim.
Teşekkürler :) Efsaneleşmiş "Puma Suede" serisine farklı bir yorum yapmışlar. İlk başta Puma Suede Classic XXİ alacaktım, bugün 500tl zamlanmış. Bu yeni yapılan Triplex Denim uyarlaması nasip oldu, umarım uzun süre işimi görür :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,439
Üyeler
156,927
Son üye
remielimanyagı
Top Bottom