Neler Yeni

Bu bilgisayarın ederi nedir?

Kavl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Kaval
-- Az önce yanlışlıkla konu dışında açmışım mod arkadaşlar o konuyu kapatırsa sevinirim.

Selamlar arkadaşlar, bir süredir kafamda halihazırdaki bilgisayarımı satıp ps5'e geçme fikrim var fakat ne kadar ederi var onu bilmiyorum sizce bunu kaç bin liraya satabilirim?

Toplandığı zamandan kalan vatan bilgisayar faturası dahi duruyor. Onun dışında çalışmayan hiçbir parçası yok tüm parçaların kutusu dahi duruyor, hiçbir parçada kırık dökük eksik bir şey yok. Bilgisayarı 2020'nin ocak ayında satın aldım.

Sistem Özellikleri

MSİ Armor Rx570 8GB OC Ekran Kartı
Ryzen 5 1600 İşlemci
Asus B450M-K Anakart
Corsair 8GB 3000mhz Ram
Toshiba 240gb ssd
WD Blue 1tb hdd
Coolermaster Litebox 5 550w kasa

Ekstra olarakta ekipmanlarıda sayarsak
MSİ Clutch GM08
Hadron HD 849
Rampage Falcon X 7.1 kulaklık

Sizce bu sistemin ekipmanlı/ekipmansız ederi nedir?

aagr3siff

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Sertaç İslam
Ekran kartı yaklaşık 5 bin civarı ikinci ele göre
İşlemcin biraz eski zaten alan değiştirecektir
Ssd'lerin malum fiyatları ortada
Ekipmanlarla birlikte muhtemelen en kötü 9000 10000 civarına eğer bakımları falan yapıldıysa
ekipmanlar temizse 11000 e kadar şansın var tabi sana kalmış bence 12500 den koy pazarlıkla 12000 e sat
Not : internetteki ikinci el ilanlara göre fiyat verdim fikir için link bırakıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekipmanlarla birlikte muhtemelen en kötü 9000 10000 civarına eğer bakımları falan yapıldıysa
ekipmanlar temizse 11000 e kadar şansın var tabi sana kalmış bence 12500 den koy pazarlıkla 12000 e sat
Not : internetteki ikinci el ilanlara göre fiyat verdim fikir için link bırakıyorum.
Dediğim gibi esnaf satışıyla ilerleyip bir tık yüksek meblalara satabilirsin
Faturası duruyor kutuları sağlam gözüm gibi baktım vs. pekiştirici olur

Kavl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ahmet Kaval
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dediğim gibi esnaf satışıyla ilerleyip bir tık yüksek meblalara satabilirsin
Faturası duruyor kutuları sağlam gözüm gibi baktım vs. pekiştirici olur
Saolun hocam çok teşekkür ederim kutusu vs herşeyi duruyor zaten ekipmanlardada hiç sorun yok büyük ihtimalle 11.5 12k civarına koymayı düşünüyorum

Top Bottom