Neler Yeni

Bu Durumda Napacağım

hpxtech

80+
Arkadaşlar hoca yerleri değiştirdi ve ben şu an sınıfın kavgacısıyla oturuyorum. Zaten o çocukla oturduğum da herkes bir şey olmuş gibi güldü ve çocuk benimle oturmak istemiyor. Arkamda da sınıfın kavgacı kızı var gerçekten ben mi bahtsızım bilmiyorum ama hepsi benim başıma geliyor hiç düzgün insan gelmez. Arkamdaki zaten dalga geçiyor yanındaki seni çok seviyor diye ikisi zaten kavga halindeler susmuyorlar hep bir laf atmacalar falan bana zararı yok ama şeyden korkuyorum yanımdakiyle ben geçen sene de oturdum o zamanlar arkadaşlarıyla beraber etrafımda toplanıp beni oradan kaldırmaya çalıştı ve ben ayakta kaldım gerçekten o günlerde bayağı kötü olmuştum şimdi de aynı şey yaşanacak diye korkuyorum.

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Arkadaşlar hoca yerleri değiştirdi ve ben şu an sınıfın kavgacısıyla oturuyorum. Zaten o çocukla oturduğum da herkes bir şey olmuş gibi güldü ve çocuk benimle oturmak istemiyor. Arkamda da sınıfın kavgacı kızı var gerçekten ben mi bahtsızım bilmiyorum ama hepsi benim başıma geliyor hiç düzgün insan gelmez. Arkamdaki zaten dalga geçiyor yanındaki seni çok seviyor diye ikisi zaten kavga halindeler susmuyorlar hep bir laf atmacalar falan bana zararı yok ama şeyden korkuyorum yanımdakiyle ben geçen sene de oturdum o zamanlar arkadaşlarıyla beraber etrafımda toplanıp beni oradan kaldırmaya çalıştı ve ben ayakta kaldım gerçekten o günlerde bayağı kötü olmuştum şimdi de aynı şey yaşanacak diye korkuyorum.
valla umursama belli bir süre sonra salarlar

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ

Ameyus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Ahmet Yıldırım
Cesur olduğunu göster. Onlardan korkarsan daha çok üstüne gelirler . Ama kavga etme senin zararına olur .
hayır cesur olduğunda tek kişi yerine daha çok kişiyle saldırırlar.

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,231
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
Cesurdan kastım umursamamak . Ne yaparlarsa umurunda değilmiş gibi . Gidip onunda dövecek hali yok ya :D

TP Jougan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
147
İsim
Emirhan Savaş
Hocam bunlar kesin 1 yıl öncekinin aynısını yaparlar
okuldaki insanların çoğu garip değişikler boşver ben hocalar sayesinde açığa geçtim baya bunalttılar çok memnunum menzunda oldum vallahi bunaltan hocalara teşekkür ederim (okumak gibi bir amacımda yoktu)

hpxtech

80+
okuldaki insanların çoğu garip değişikler boşver ben hocalar sayesinde açığa geçtim baya bunalttılar çok memnunum menzunda oldum vallahi bunaltan hocalara teşekkür ederim (okumak gibi bir amacımda yoktu)
Ben de bıktım bunlar yüzünden notlarım düştü. Lisede açığa geçmeyi ben de istiyorum hem okul boşa zaman kaygı gibi geliyor hem de böyle insanlarla uğraşıyoruz işte.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cesurdan kastım umursamamak . Ne yaparlarsa umurunda değilmiş gibi . Gidip onunda dövecek hali yok ya :D
Hocam etrafımı sarıyorlar ve yer değiştirmeme zorluyorlar yok diyorum anlamıyorlar zaten arkamdaki yelloz kızdan da bıktım sürekli yanındaki seni çok seviyor deyip duruyor okuldan soğutuyorlar ya.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunun arkadaşları zaten çok fazla.

Top Bottom