• Ameyus
      Ameyus, %200 şarj neden icat edilmiyor? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Elimde bir köprü var yaklaşık 1.5 km uzunluğunda istanbulun en işlek noktalarında istersen çok uyguna bırakırım.
    • Ameyus
      Merhaba telefon tablet ve hatta laptopların şarj kapasitesi neden 100e kadar bir türlü anlamlandıramadım. Hadi telefon için batarya boyutundan desek...
    • Ameyus
      Ameyus, Okulda Çok Sıkılıyorum başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Sen boşver liseyi şimdi. Okulu renklendirmen sana bağlı. Benim ortaokul güzeldi. Lisede ise ortamını sen belirlersin. Berbat olacak diye bir şey yok ama...
    • Ameyus
      Ortaokulda falan eğlenirdim de lisede hiç eğlenemedim ben be. Zorbalarla uğraşmakla geçti lise.
    • Ameyus
      8 sene önce ben sıkıldığımda azıcık dolu bir su şişesini uzaktan ayağımla çöpe atmaya çalışırdım. Sonra başkaları da bana katılırdı. Uçak yapar uçururdum...
    • Ameyus
      Ameyus, Bu termal macunlar iyi midir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      32 grama falan gerek yok. Mx-6, mx-4, Zalman stc2 falan alabilirsin. Fiyat performanslar. Ben zalman 2 gr kullanıyorum 3 laptopun termal macununu değiştim...
    • Ameyus
      Ameyus, Hangi marka model klavye kullanıyorsunuz? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Monster pusat k3 pro. Klavyeliğini yapıyor. Basmama sorunu falan yok. Yay sesi var ama duymuyorum bile kulaklık takılıyken. Bilek desteği sert. Tepki süresi...
    • Ameyus
      Ameyus, Temmuza kadar 77 KG Olmak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Vücut yapmaktan beyin başka bir şey dönmüş yazık. Okumayı öğrendikten sonra cevap yazmaya devam edersin. 3iq'lu listeme eklendin. HO
    • Ameyus
      Bak okuduğunu anlama konusunda gerçekten çok büyük sıkıntın var. Yaşamında kolaylıklar dilerim çok yaşamazsın bu gidişle.
    • Ameyus
      Cips kola kilo etkilemez falan yazmadım. Okuduğunu anlaman yok konuşuyorsun hala. Günde 30k adım at bakayım nasıl kalori yakmıyorsun. İçeriği leş olabilir...
    • Ameyus
      Kısa sürede kilo almak istiyorsa yüksek kalorili şeyler yemesi lazım. Ben böyle kilo alıyorum o da böyle alabilir demek istiyorum. 3 ayda 11 kilo alması...
    • Ameyus
      Aynen kardeşim 3 ayda 11 kilo almaz isteyen adama diyetisyen öner gider alır. Diyetisyene gidecekse zaten gelip buraya yazmaz. Ben kilo alamayan birine...
    • Ameyus
      Ameyus, Hangi Mekanik Klavyeyi Almalıyım? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Kullanıyorum. Ben memnunum. Yay sesi çok fazla var. Rahatsız olacaksan alma. Bilek desteği çok sert ve kablosu çok kalın. Ben 5-6 aydır kullanıyorum, bir...
    • Ameyus
      Estetik olmakla ilgili bir şey görmedim. İdeal kilosuna ulaştıktan sonra yapmayı sona erdirirse zaten kilo alması durur. Yapacağı şey anormal bir şey...
    • Ameyus
      Kankam ben hayvan gibi duruyorum. Benim boya ideal kilo 75. Ama estetik bakımından pek önem vermiyorum. Sevdiğim şeylerden bol bol yiyorum. Tabi böylece...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
903,857
Üyeler
140,261
Son üye