Neler Yeni

Öneri bu ekran kartı 18.000 a alınır mı ?

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
Beyaz bir ekran kartı lazım.
2.el Msi 4070 ti gaming x trio white 18.000 tl diyor alınır mı sizce ?
Veya bu fiyat bandında 2. el hangi ekran kartları alınabilir yazar mısınız.(beyaz olmasa da önerebilirsiniz)

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
@MuratTheFounderOfGariban sen bılırsın hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaş alacak. miningsiz kart istiyor ama büyük ihtimalle görmüş diye düşünüyorum.

4070 piyasaya çıktığında mining ölmeye başlamıştı diye hatırlıyorum, 4000 serisinin mining performansı nasıl onu bilmiyorum pek yapan yoktu gibi. Ama iyice test ettikten sonra bir sorunu yok ise alınır, sonuçta kart sağlamsa bir şeyi yoktur. Bir sorunu var ise testlerde ortaya çıkar. Ki zaten 4070 gibi bir kartın hala devam eden garantisi olması lazım, garantili ise kafa rahat.

MauroEmanuel Icardi

80+ Bronze
@MuratTheFounderOfGariban sen bılırsın hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaş alacak. miningsiz kart istiyor ama büyük ihtimalle görmüş diye düşünüyorum.
Evde tek pcden yapılan mininglerden hiç bişey olmuyor. Bazıları setup kurup yapiyor onlardan kaç iste 30-40 tane kartla mining yapıldıysa o kart alınmaz ama PC ye bağlı olan kartla yapılsın bişey etkilemiyor. Testlerini yapsın her şey çıkar zaten sıcaklık vs kaç derece

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
4070 piyasaya çıktığında mining ölmeye başlamıştı diye hatırlıyorum, 4000 serisinin mining performansı nasıl onu bilmiyorum pek yapan yoktu gibi. Ama iyice test ettikten sonra bir sorunu yok ise alınır, sonuçta kart sağlamsa bir şeyi yoktur. Bir sorunu var ise testlerde ortaya çıkar. Ki zaten 4070 gibi bir kartın hala devam eden garantisi olması lazım, garantili ise kafa rahat.
furmarktan başka önerdigin bir test var mı hocam

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın
Evde tek pcden yapılan mininglerden hiç bişey olmuyor. Bazıları setup kurup yapiyor onlardan kaç iste 30-40 tane kartla mining yapıldıysa o kart alınmaz ama PC ye bağlı olan kartla yapılsın bişey etkilemiyor. Testlerini yapsın her şey çıkar zaten sıcaklık vs kaç derece

Superposition benchmark (1080p extreme ve 4K optimized ayarda), 3DMark Firestrike.
kutu ve faturası yokmuş ürünün. ne dediniz bu işe. mining yapılmamış diyor

preus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
278
İsim
Yusuf Aydın

Nevfel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Turhan Işık
Garantisiz ürüne o kadar para verilmez parayı kolay kazanıyorsanız bilemem.

Top Bottom