Neler Yeni

Bu Fiyata Asus Dual RX 6650 XT 2.EL mi ? (6399 TL)

Ali Aslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ali Aslan
Bütçe
7000

Arkadaşlar ürün bu alanlardan biri jelatinsiz olduğunu söylemiş alınır mı? sizce ? ve ya 2.el mi ?

Diğer bir sorum eğer 2.el se diger trendyol marketlerinde 30 tl 70 tl üstü fiyata aynı ekran kartı var onlardan alabilirmiyim ?

Yardımcı olursanız sevinirim :)

onurben

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
onur
hocam 10k tl ye hazır sistem oldu kaç gun once 6650 xt li ama ekran kartını değişceksen sadece hazır sistem parcalarini satıp (ekran kartı hariç) ama ugrasmak istemiyosanda ikinci el al 0 a o para vermek gereksiz bence

Proletarya

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
922
İsim
Proletarya
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Bileşenleri
Hazır sistem alıp ekran kartını ayrı satan al-sat yapanlardan 5k ya alınabiliyor, alacak olsam alım satım gruplarından bakarım.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Mete C. E.
bu tarz şaibe içerebilecek durumlarda trendyol'dan uzak durun,
trendyol en güvenilmez alışveriş sitesi.
facebook alım satım gruplarına bakın, oradan yüzlerce kişi var mutlaka şehrinizde bulabilirsiniz (ufak bir şehir değilse)

Eric Cartman

80+ Bronze
hazır sistem çıkması asus rog 6650xt var jelatinleri üzerinde düşünürsen özelden yazabilirsin

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,042
İsim
Emre siyah
sapphire 6500xt almıştım trendyol satıcıydı sıkıntısı yok jelatinli garantili geldi

Ali Aslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ali Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hazır sistem çıkması asus rog 6650xt var jelatinleri üzerinde düşünürsen özelden yazabilirsin
bu tarz şaibe içerebilecek durumlarda trendyol'dan uzak durun,
trendyol en güvenilmez alışveriş sitesi.
facebook alım satım gruplarına bakın, oradan yüzlerce kişi var mutlaka şehrinizde bulabilirsiniz (ufak bir şehir değilse)
hocam 10k TL ye hazır sistem oldu kaç gun once 6650 xt li ama ekran kartını değişceksen sadece hazır sistem parcalarini satıp (ekran kartı hariç) ama ugrasmak istemiyosanda ikinci el al 0 a o para vermek gereksiz bence
Hazır sistem alıp ekran kartını ayrı satan al-sat yapanlardan 5k ya alınabiliyor, alacak olsam alım satım gruplarından bakarım.
Arkadaşlar ben Türk diyilim ben Azrrbaycanlıyım o yüzden 300 doların üstünde bişey getirtemem Türkiye'den ona göre söyledim n11 dede var 6700 TL ye onu alabilirmiyim peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemde 2.El almak istemiyorum yani aile evindeyim tek ben kullanmicam babam dediki ben 2.el almam

Eric Cartman

80+ Bronze
Arkadaşlar ben Türk diyilim ben Azrrbaycanlıyım o yüzden 300 doların üstünde bişey getirtemem Türkiye'den ona göre söyledim n11 dede var 6700 TL ye onu alabilirmiyim peki ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemde 2.El almak istemiyorum yani aile evindeyim tek ben kullanmicam babam dediki ben 2.el almam
kullanılmadı hiç, tercih senin.

Ysuflix

80+ Gold
al 6650xt geç ama %99 hazır sistem çıkması gelir azerbaycandaysan başka çare yok al yani

Ali Aslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Ali Aslan
Tamam alicam mecbur

Top Bottom